[Çözüldü] Vimeo'dan Video İndirme Programı/eklentisi

Başlatan mister, 16 Eylül 2012 - 11:25:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mister

Forumdaki bütün başlıkları okudum, denedim sanırım ben bir beceriksizim.  :) 2 aydır ubuntu kullanıyorum, eksikliğini çektiği iki şey var birisi İDM diğeri ise U torrenttir, U torrenti bir şekilde hallediyorum. Ben wine filan kurmak istemiyorum çünkü windowsu hatırlamak istemiyorum. Bilgisayardan yazılımdan pek anlamam o yüzden meseleleri zor kavrıyor olsam da bana ubuntu sınırları dahilinde VİMEO dan nası video indireceğimi anlatabilir misiniz? Genelike Chrome kullanıyorum bu yönelik eklenti de olabilir. Firefox'un download helperi vimeodan indirmedi. Bu konuda yapmam gerekenleri basit bir dille anlatacak birileri var mı?

matrax_41

Google Chrome marketinde bir "vimeo" başlığıyla aramana bakıyor.

mister

Alıntı yapılan: matrax_41 - 16 Eylül 2012 - 11:43:45
Google Chrome marketinde bir "vimeo" başlığıyla aramana bakıyor.

aslında derdim bu siteden http://www.sinegoz.com/ film indirmek genelde sınırsız  internetim olmuyor olunca da sömürmek:)  chrome marketten bi kaç eklenti indirdim ama indirmedi sitedeki videolar vimeodan

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Eylül 2012 - 12:13:34

teşekkürler  @matrax_41 bir iki eklenti denemem sonucu vimeo download videos adlı eklenti işimi fazlasıyla görmekle kalmayıp, neredeyse idm ye alternatif oldu diyebilirim. Video indirme sıkıntısı yaşayanlara bu eklentiyi öneririm.

hesin

Ben videodownload helper'i öneririm,vimeodan nasıl video indirmedi pek anlamadın o kısmı biraz daha ayrıntılı anlatırsanız daha iyi olur, çünkü şu anda ben kolayca indirebiliyorum.(Videodownload helper 4.9.10).Şu an için Firefox için tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz veya yüklüyse onu araçlar-eklentiler yoluyla (video downlaoad helper)'in üzerine ters tıklayarak güncelleştirmeleri bulun'u seçerek güncelleştirin.
Video downlaoad helper hemen hemen her videoyu bulabilen özellikle youtube gibi sitelerin videolarında kalite sınıflandırmasını yaparak bize seçme hakkı tanıyan ve benim  de firefox kullanmamın sebeplerinden biri olan eklentidir.
Son günlerde youtube ile ilgili olarak bir sorun yaşamış ve bu sorunu güncelleştirmelerle hallatmiştir.
Son olarak bir duyuru niteliğinde olan yukardaki sorunu yaşayan arkadaşlara da video downlaoad helper'in güncelleştirerek 4.9.9 olan sürümü 4.9.9.10 'a yükseltmeleri bu sorunu çözecektir.
Konudan biraz saptım  :( özür dilerim.

Øguz

Jdownloader ile Download yapabilirsin. Video'nun üzerine gel copy video url'yi tıkla.