Site mükemmel olmuş

Başlatan York, 21 Eylül 2008 - 05:26:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

York

İşlerim dolayısıyla uzun süredir foruma giremiyordum bu gece yolum düştü baktım forum çok büyümüş mükemmel bir hal almış. Daha önceki siteleride bilen biri olarak en iyi Ubuntu Türkiye sitesini bu ekibin hazırladığını düşünüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. İyi ki varsınız arkadaş, iyi ki bizleri amacı saçma sapan işler olan insanlara teslim etmiyorsunuz.

eren

Bizde sizler gibi değerli arkadaşlar ile bir arada olmaktan çok mutluyuz. Tekrar aramıza hoş geldiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

York

Hoş bulduk :) bundan böyle burada olacağım ve 6 senelik tecrübelerimi kullanıcılar ile paylaşacağım. Hazırlanacak belge, tanıtım ya da yazı varsa bana iletmeniz yeterli. Ayrıca Eren sana teknik açıdan da elimden geldiğince yardım etmek isterim, hatırlarsan linuxindir.com da bir süre birlikte çalıştık ve iyi işlere imza attık.

Sypro

21 Eylül 2008 - 01 Mart 2008 = 205 gün sonra merhaba ve teşekkürler.
Fakat şu an için teknik yardıma ihtiyacımız olmadığını belitmek isterim. Yapabileceğiniz en iyi yardım diğer kullanıcıların sorunlarına çözüm üretmek konusunda olacaktır.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

York

Sevgili Gökay merak etmeyin bu sitenin varlığına devam etmesi için -her alanda- elimden geleni yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim :)

Sypro

Müteşekkir olacağımızı bilmenizi isterim.

Yalnız aklımı kurcalayan bir şey var: Topic'inizi Öneri ve İstekler bölümüne bilinçli bir şekilde mi açtınız yoksa yanlışlık mı oldu? Eğer bilinçli bir şekilde açtıysanız öneriniz ya da isteğiniz nedir? Öğrenebilir miyiz?

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

eren

@York

Biz ihtiyaç olursa sana zaten ulaşırız. Sen bildiklerini paylaş şimdilik bizim için yeterli.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

lportal

Bu siteyi Serdar Mete hazırlattı, yeni gelenler taşın üstüne taş koymadı.

Xenophobia

Yiğidim nedir bu sizdeki yönetim hevesi?

Neden böyle bir şey istiyorsunuz, Linux'un çekirdeğine aykırıdır şu yaptığınız.

Sen sanıyor musun ki bu insanlar bunu fark etmiyor? Senin rant kavganı göremiyor?

Yazık sizlere acıyorum sadece.

Sypro

Sizi son kez uyarıyorum. Eski tayfa olabilirsiniz, pardus ve ubuntu çevrelerince tanınıyor olabilirsiniz, fakat bunların hiç biri şu an yaptığınız karalama politikasını haklı çıkaracak sebepler olamaz. Kullandığımız forum ve tüm içeriği Eren tarafından yapıldı ve var olan üyeler tarafından dolduruldu. Kim oluyor da bunların hepsini inkar edebiliyorsunuz.

lportal

Alıntı yapılan: Sypro - 22 Eylül 2008 - 04:15:29
Sizi son kez uyarıyorum. Eski tayfa olabilirsiniz, pardus ve ubuntu çevrelerince tanınıyor olabilirsiniz, fakat bunların hiç biri şu an yaptığınız karalama politikasını haklı çıkaracak sebepler olamaz. Kullandığımız forum ve tüm içeriği Eren tarafından yapıldı ve var olan üyeler tarafından dolduruldu. Kim oluyor da bunların hepsini inkar edebiliyorsunuz.

Kim olduğumu 1 hafta içerisinde öğreneceksiniz, bu zamana kadar forumdan uzakla$ıyorum.

s1bernet1k

Alıntı yapılan: NeSQuiK - 22 Eylül 2008 - 04:13:31
Yiğidim nedir bu sizdeki yönetim hevesi?

Neden böyle bir şey istiyorsunuz, Linux'un çekirdeğine aykırıdır şu yaptığınız.

Sen sanıyor musun ki bu insanlar bunu fark etmiyor? Senin rant kavganı göremiyor?

Yazık sizlere acıyorum sadece.

NeSQuiK
Üyelik Seviyesi:    İmla Denetçisi
Son Aktif Olma Zamanı:    Bugün 04:13:39 ÖÖ

Konu beni ilgilendirmiyor ama düşüncem şu istatisiklerinize göre çok kısa sürede imla denetmeni olmussunuz bence ondandır. Hem merak ettim önceden bir tecrübeniz varmıydı linux a dair yoksa burdamı edindiniz.
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

Xenophobia

Her çamuru üzerim(iz)den kaldırabilecek kadar tecrübeliyim, müsterih olunuz.

Acilen dolu işler ile uğraşıp bu boş işler ile vakit kaybetme işine son vermelisiniz.

s1bernet1k

Alıntı yapılan: NeSQuiK - 22 Eylül 2008 - 04:32:35
Her çamuru üzerim(iz)den kaldırabilecek kadar tecrübeliyim, müsterih olunuz.

Acilen dolu işler ile uğraşıp bu boş işler ile vakit kaybetme işine son vermelisiniz.
Oluyorum arkadaşım yeterli bir açıklamaydı saygılar iyi sabahlar.
Bir parça dejavu yaşadım. Hepsi bu

heartsmagic

Hmm, sanırım cevap verilmesi gerekecek bu konu için. Serdar METE ismini kullanan @lportal, istersen Serdar Bey'e bir telefon açabilirim. Bana gerçek adını, kendisini ne şekilde tanıdığını belirtip, Serdar METE ismini kullanmandan Serdar Bey'in rahatsız olmayacağını taahhüt edebilir misin?

Kendisine İspanya'da ulaşabilirim ve bu dediklerimi teyit ettirebilirim. Acaba kendisinin olumsuz bir cevabında veya ismini kullanmandan ötürü sana karşı açabileceği bir davada cidden kendini savunabilecek misin?

Bu arada kimin ne yaptığını sitedeki üyelerimiz çok iyi biliyorlar. Burada yapamaya çalıştığınız saçma propagandayı da ne yazık ki bizim üzerimizden yapamazsınız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Mepis

lportal her forumu gelip karistiriyorsun bundan cikarin ne senin? Cikar su agzindaki baklayida sende rahatla bizde rahatlayalim.

Mepeto

teklifim hala gecerli ve lutfen konu icersinde yer alan gereksiz mesajlari siliniz. olmayan bir serdar mete isminin burada gecmesi hos degil

heartsmagic

Hoş olmayan şeye biz değil başka insanlar neden oldu, bizim yaptığımız ise ortaya atılan ismi korumaktır. Alakasız mesajlar bir süre sonra silinecektir.

Mepeto

nesquick ve mepis sizin eski yoneticileriniz olduguna ve agizlarindan cikanlari kulaklari duyamadigi icin hos olmayan icerige sizde sahsiniz adina olmasa bile yonetim adina katki yapmis oluyorsunuz

ayrica serdar mete gibi olmayan bir isimle nasil telefon baglantisi kuruyorsunuz merak ettim dogrusu telefonunu verirseniz bende bir alo demek isterim

heartsmagic

Ne kadar ilginç, eski yöneticilerimizin sözlerini irdelemişsiniz de buraya gelip o iletileri yazanlarınkini irdelememişsiniz?

Son soru kısacası bana yalancı demek oluyor ki bu noktada haddinizi aştığınızı söylemek zorundayım. Kimseye başka birisinin özel numarasını verme zorunluluğum yok. Daha önceleri yaşanan olayların %1'ini bile bilmeyen siz, nasıl bu kadar rahat bir şekilde yorum yapma hakkına sahip olabiliyorsunuz anlamıyorum.

ns

Alıntı yapılan: Mepeto - 09 Ocak 2009 - 05:01:20
nesquick ve mepis sizin eski yoneticileriniz olduguna ve agizlarindan cikanlari kulaklari duyamadigi icin hos olmayan icerige sizde sahsiniz adina olmasa bile yonetim adina katki yapmis oluyorsunuz

ayrica serdar mete gibi olmayan bir isimle nasil telefon baglantisi kuruyorsunuz merak ettim dogrusu telefonunu verirseniz bende bir alo demek isterim

olmayan birisini mi tutuklamışlar!

http://www.linuxmasasi.com/haber/acik-kaynak-dusmani-serdar-mete-tutuklandi-.html

Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

ihtiyar said

Alıntı yapılan: ns - 09 Ocak 2009 - 16:36:09
Alıntı yapılan: Mepeto - 09 Ocak 2009 - 05:01:20

olmayan birisini mi tutuklamışlar!

http://www.linuxmasasi.com/haber/acik-kaynak-dusmani-serdar-mete-tutuklandi-.html

linuxmasasi'nin alıntı yaptığı tanertürk'ün blogunda bahsi geçen yazı yok. Muhtemelen kaldırılmış.

ns

ops çok özür dilerim. ben linuxmasasinda görünce doğruluğunu sorgulamamiştim.
@ihtiyar said sanada teşekkür ederim.

Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

olaki

Memleket gibisin forum...
Bütün anlamların açık/örtük/derin/imalı...
Akıllılar içinsin.
Ve ben salağım...   :P
anlamıyorum... :D