terminalda admin oluştururken hata almak

Başlatan bahadirhtp, 27 Ağustos 2012 - 12:04:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bahadirhtp

güvenliğim sağlam mı diye kontrol etmek istedim ve şöşe bi hata aldım.
5 sistem hatası oldu.

erişim engellendi.

bu neden olmuş olabilir? kurulum hatası mı yoksa güvenlik açığı mı?
GOD'S A KID WITH AN ANT FARM LADY HE'S NOT PLANNING ANYTHIN'

arpia

Merhaba @bahadirhtp,

Alıntı yapılan: bahadirhtp - 27 Ağustos 2012 - 12:04:42
güvenliğim sağlam mı diye kontrol etmek istedim ve şöşe bi hata aldım.
5 sistem hatası oldu.

erişim engellendi.

Nasıl kontrol ettiniz "güvenliğim sağlam mı?" diye bahsettiğiniz konuyu. Buna bağlı olarak ne yaptığınız da bu hatayı aldınız?
Windows üzerinde olduğu gibi yönetici haklarını mı almak istediniz, anlayamadım. Daha açık yazarsanız yardım etmesi daha kolay olacaktır.

bahadirhtp

bir çok komutta çıktı mesela yeni bir kullanıcı açarken ve aynı hata geliyor.

arpia

Alıntı yapılan: bahadirhtp - 27 Ağustos 2012 - 12:12:33
bir çok komutta çıktı mesela yeni bir kullanıcı açarken ve aynı hata geliyor.

Sizden biraz daha detay rica ederken ki amacım "bir çok komutta çıktı mesela" gibi bir cevap almak için değildi :)
Lütfen yazdığınız komutu ve hatayı buraya code etiketi içinde yapıştırın ki daha anlaşılır olsun, zira bahsettiğiniz hataya Windows sistemler üzerinde denk geldim fakat hiç Linux üzerinde denk gelmedim.
O yüzden yazdığınız komutla birlikte çıktısını buraya geçerseniz daha iyi olur, teşekkür ederim.

bahadirhtp

(konu yeri yanlış sanırım )
zaten win7 üzerinden aldım ama bildiğim en iyi site bura diye burdan paylaştım ki hemen cevap geldi. yeni açmak isteiğim bi kullanıcıya şifre verecektim.

arpia

Bilgisayarımda Windows kurulu olmadığı için yardımcı olamayacağım fakat burada ki bağlantılara bakmanızın faydası olabilir.

bahadirhtp

bytan

Forumun amacı ubuntu vb işletim sistemleri olması ve başlığın windows üzerinde meydana gelen bir soruna ait olması nedeniyle konuyu kapatalım.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST