Yasaklı sitelere giriş?

Başlatan nulasoft, 21 Temmuz 2012 - 01:35:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nulasoft

Merhaba arkadaşlar, yasaklı sitelere nasıl giriş yaparım. Dns ve ya program vermıdır bunun için.
4.4.4.4 8.8.8.8
8.8.8.8 8.8.4.4
Yukarıda yazılan dnsleri denedim fakat elime hiç birşey geçmedi.
Şİmdiden teşekkürler.
Boş sayfaya... İmza atmam ben..!

6ng4n

tor yazılımını kullanabilirsiniz
https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en
yapmanız gereken tek şey zipli dosyayı bir klasöre açıp start-tor-browser adlı dosyayı çalıştırmak

heartsmagic

Yasaklama hangi şekilde yapılmış? DNS mi IP üzerinden mi?
DNS ise DNS değiştirdikten sonra tarayıcı belleği temizlendi mi?

Ayrıca, forumdaki diğer konuları da gözden geçir lütfen.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Felâsife

Opera'nın Turbo özelliği de bu konularda başarılıdır, ayar mayar yapmanıza gerek kalmaz.
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

opeksirin

2 gündür Vidalia kullanıyorum...Gayet memnunum Firewall u atlıyor ve Proxy ye kayıt yapmıyor...

Öner PEKŞİRİN
                                              1983 - İzmir

ismailx

Bence hiç uğraşmayın şu site işinizi görür: www.hidemyass.com ;D

barisay

arpia

AyhanBoz

en pratik ve en güzeli hotspot shield dir arkadaşlar google da aratın ücretsiz zaten

furkankalkan

Alıntı yapılan: AyhanBoz - 25 Ekim 2013 - 18:55:13
en pratik ve en güzeli hotspot shield dir arkadaşlar google da aratın ücretsiz zaten
Hotspot Shield Windows programı değil mi  :D
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

wmtr55

Asit oyun

ceza1989

ben ...'i kullanıyorum gayette memnunum
...

ceza1989

Bende .... kullanıyorum çokta kullanışlı bir sistem

heartsmagic

Bu başlık da reklama aday olacak sanırım.

@ceza1989, 8 ocak tarihinde gelip bir site vermişsin, sonra gelip "ben de" demek sanki kendi kendine konuşuyormuş izlenimi yapıyor. Kaldı ki aynı site adresi verilmiş. Eposta adresin belli, son verdiğin sitedeki reklam belli? İnsan kandırmaya çalışmayın, işinizi düzgün yapın bırakın kullananlar değerlendirsin siteni falan. 

Siteyi kaldırıyor, seni de forum dışına uğurluyorum. Üzülerek de site adresi olan "reklamı" kaldırıyorum.

91011

Firefox ta bunun için güzel bir çözüm var. Mozillanın eklenti sayfasından gizlilik ve güvenlik bölümünde 10. sırada anonymoX adlı bir eklenti var çok kullanışlı ve hafif.
Tanrı konuşmaz, şeytan fısıldar...

alikemal0162

twiiter gibi  siteler ip ban yamıs proxy veya vpn tek çaren bu sitelerde.Fakat domain ban yemiş siterler

sudo gedit /etc/resolv.conf

dosyasını düzenleyrek youtube felan girebilirsin

4.2.2.5
4.2.2.6 ben bunu kullanıyorum bi sorun yok.

vpn için ise 

vpnbook.com da günlük ücretsiz vpn hesapları var program felan kurmaya gerek yok ufak bi ayar yapıyosun o kadar

plazma

alikemal0162

openvpn kurmana gerek yok zaten sen vpni client olarak kullancaksın oda zaten varsayılan olrak ag baglantılarında mevcut direk adres, kullanıcı adı ve sifre girmen yeterli ilgili yere

neneki

hosts dosyanızı manuel olarak ayarlayın. yasak masak kalmaz. forumda aratırsanız bulabilirsiniz :)

empax

Alıntı yapılan: nenekihosts dosyanızı manuel olarak ayarlayın. yasak masak kalmaz. forumda aratırsanız bulabilirsiniz
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=42813.msg500933#msg500933
Bağlantı da verelim. :)
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

emre b.

Arkadaşlar, DNS kullanmayın. Türk Telekom, Google DNS'i bir şekilde sunucularına (ya da ne belaysa adı) yönlendirmiş ve buradan kullanıcıları takip ediyormuş. http://www.ntvmsnbc.com/id/25507246/
Bana göre en ideali Tor kullanmak. Bazı arkadaşım, TTNET faturasını ödemediği halde internete Tor'la bağlanabilmiş.

Webupd8 ekibinin Tor Tarayıcı için PPA'sı var. http://www.webupd8.org/2013/12/tor-browser-bundle-ubuntu-ppa.html

sudo add-apt-repository ppa:webupd8team/tor-browser
sudo apt-get update
sudo apt-get install tor-browser

komutlarıyla kurabilirsiniz.

yasarus

Özür dilerim arkadaşlar /etc/hosts  dosyasında değişiklik yapamıyorum. Değişikliği kaydetmiyor. (salt okunur, izniniz yok gerekçesiyle) Ne yapabilirim ?

emre b.

Alıntı YapÖzür dilerim arkadaşlar /etc/hosts  dosyasında değişiklik yapamıyorum. Değişikliği kaydetmiyor. (salt okunur, izniniz yok gerekçesiyle) Ne yapabilirim ?
gksudo gedit /etc/hosts komutuyla deneyin

yasarus

Teşekkürler işe "emre b." arkadaş işe yaradı.

heartsmagic

Alıntı yapılan: emre b. - 02 Nisan 2014 - 17:25:26
Bana göre en ideali Tor kullanmak. Bazı arkadaşım, TTNET faturasını ödemediği halde internete Tor'la bağlanabilmiş.

Şehir efsaneleri doğuyor sanırım. Faturasını ödemediği halde internet hizmetini sonlandırmamışsa Telekom girebilir de, öteki türlüsü makul değil.

Ben bir de not düşeyim, proxy olsun, VPN olsun, Tor olsun bu gibi hizmetlerle kesinlikle bankacılık gibi hayati işlemleri yapmayın. Hatta Twitter hesabınız sizin için gözden çıkarılamayacak kadar özelse onu da kullanmayın. Bu tür hizmetler "anonimlik" sağlarlar, güvenlik değil.