Unity ve üst panel kayboldu çözdüm ama değişti?

Başlatan omerakz, 08 Temmuz 2012 - 20:45:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omerakz

Bilgisayarda unity sol ve üst panel kayboldu sonra araştırdım ve çözdüm ama bu sefer eskisi gibi gözükmüyor? üst panelde uygulamalar bide yerler diye bişey var eskiden yoktu bide oraya istediğim uygulamayı ekleyebiliyorum buda eskiden olmuyordu sonra altta bir tane panel çıktı panelin solunda masaüstüne gitmek için bi kısayol var sağında masaüstü değiştirme var bide açık uygulamalar gözüküyor soldaki panel yine gelmedi. ben araştırırken masaüstünde yeni bir belge açıp içine bu kodu (gnome-panel) yazıp kaydetmemi sonrada o belgenin özelliklerinden bir program gibi çalışmasına izin veri seçmemi söyledi aynısını yaptım ama söylediğim gibi üst ve alt panel çıktı ama yan panel çıkmazı (eskiden alt panel yoktu şimdi sol panelin yerine alt panel geldi????)lütfen yardım edin

travego0403

Klasik Gnome ortamına hoş geldiniz. :) Tarif ettiğiniz şey muhtemelen Klasik Gnome. Öncelikle giriş ekranında seçili olan Masaüstü ortamını kontrol edin. Burada Ubuntu ve Gnome, Gnome(Efektsiz) seçenekleri vardır. Ubuntu yazan Unity ortamıdır. Bunu seçerek giriş yapmaya çalışın.
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

odyssey

burk

@omerakz sizi daha rahat anlamamız için lütfen çözüm bulduğunuz anlatımın iletisini bizimle de paylaşın.