[Çözüldü] Oracle tabloya kodsuz veri ekleyemiyorum :(

Başlatan atilla.aliyev, 28 Haziran 2012 - 19:21:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atilla.aliyev

Arkadaşlar resimde görüldüğü gibi tabloya veriyi sadece kodla ekleyebiliyorum..Elle ekleyemedim yani tablo açılmıyor...Nasıl tabloyu açıp el ile verileri ekleyebilirim?

burk

@atilla.aliyev yani örneğin access'teki gibi bir tablo yapısı mı arıyorsunuz?

atilla.aliyev

burk

@atilla.aliyev hiç Oracle kullanmadım ancak bu, programlaya dayalı olabilir.

sem

Hiç dediğiniz gibi veri eklemedim ama tabloyu tıkladıktan sonra (Örneğin PERSONEL_BİLGİ [tabloya Türkçe isim vermişsiniz bu arada]), Data diye bir sekme olması olması lazım (SQL, Data vs...)... Buradaki Data sekmesinden deneyebilirsiniz...

Toad ile de yapılabiliyordu dediğiniz sanırım.. Toad'ın son sürümü wine ile uyumluydu. SQL Developer'da data sekmesinden bu işlem yapılamıyorsa Toad'ı da deneyebilirsiniz.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

atilla.aliyev

Aslında jdeveloper ile ekleyemedim o şekilde eklenmiyor %95.Ama açılan localhost sayfasından bağlantı yaptığım veritabanına bağlanınca alt alta gelen textboxlara(Türkçesini bulamadım) veri girebiliyorum..Konuyu çözüldü olarak işaretliyor yaardımcı olanlara teşekkür ediyorum :)