Linux'u Konu Edinen Haber Sitelerinden En Çok Hangilerini Takip Ediyorsunuz?

Başlatan alquirel, 17 Haziran 2012 - 00:56:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linux'u Konu Edinen Haber Sitelerinden En Çok Hangilerini Takip Ediyorsunuz?

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

heartsmagic

Mesele şu ki sadece Linux üzerine yayın yapan kaç tane doğru düzgün site var? Bazı büyük sitelerdeki Linux konularını iyi biliyoruz, okunmasa daha iyi bence.
Ankette olmayabilir Türkçe seçenekler ancak bu şekilde yeni ileti geçerek dile getirebilirsiniz.

Bu arada, @ahmet_matematikci, sen siteyi aç biz destek bile veririz :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ahmet_matematikci

Sadece Linux için değil aslında teknoloji, bilişim ve programlama alanında takip ettiğimiz Türkçe siteler diyelim.
Gerçi şu konuda da haklısınız. Bir linux formunda yada sitesinde  hepsi oluyor 8)

Konu site açmak ise Linux sitesi neden açayım. 8) Hem vakit kaybı hem stres hemde para kazandırmıyor. :D
Açarım yalandan bir e ticaret satarım incik boncuk yada bir çocuk oyun sitesi. Çocuklar tıkladıkça para kazanayım. :D :D :D
Kazandığım para ile bir linuxcu arkadaşa maaş veririm o uğraşır.  ;D ;D
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

plazma

Vakit kaybı neden olsun? Sonuçta bilgi birikimleri diğer kullanıcılara aktarmış olursunuz.

ahmet_matematikci

plazma

Bill Gates 'te öyle bakıyordu ama şuan gelecek açık kaynakta diyerek en çok bağışıda o yapıyor. :)

rutku

Hayallerini kodla ...

uKiriş
Mezgeldek

ahmet_matematikci

Alıntı yapılan: rutku - 06 Ocak 2016 - 20:00:32
Ankete internetin aktığı ortam olan reddit neden koyulmadı :D. https://www.reddit.com/r/Linux

Hocam şimdi girdim siteye harbiden siten akıyor. Gündem justin Bieber  ;D
siteden alıntı :o
Justin Bieber uses GNOME Shell?! (youtube.com)

MoShic

Linuxnewshere - Alan adı satılık diyor 8)
Linuxhaber - Çok eski haberler *-*
Ubuntuhq ~ Girilmiyor, site kapalı sanırım.
Iloveubuntu ~ Blog. İçerik yok, :o
Techdrivein ~ Sürüm 14.10dan bahsediyor, Güncel değil.

Zaten sitelerde uzun uzadıya vakit geçirmedim, öngörü yorumum bunlar ^^
Şunu şunu takip edeyim dediğim site/ler yok ama Noobslab başı çeker :P İlgilendiğim alan tema, ikon; görselleştirme ve güncel uygulamaların tanıtıldığı sayfalar (site değil sayfa). Belki ilerde güncellerim iletimi·

*Konu 2012ye aitmiş :D
Eski ID: Mar yJuana

ahmet_matematikci

@heartmagic hocam bak benim konuyu kapattın ama senin yönlendirdiğin konunun içeriği de eski imiş ;D ;D ;D
Konumun tekrar açılmasını talep ediyorum :)) :)) 8)

heartsmagic

Açalım açmasına da, o konuya bölümümüz yok gibi. Forum geneli sorunlar veya Linux anlatımları için var, burada ise bahse konu mesele bilişim siteleri. Anket yapalım öyleyse diyeceğim fakat onun için de anket maddeleri önermen lazım ilgili başlıkta. Burada ise mevcut bir anket var. Gerekiyorsa düzenleriz gelecek önerilere göre. Ya da bunu kaldırırız yeni anketi açarız. 

ahmet_matematikci

Işin mizahi olarak yazmistim ;D
Şu an anket hazirlayabilecek kadar site  bilgisi sahibi değilim.
Cevap verdiğin için teşekkür ederim.

heartsmagic

seron

ahmet_matematikci

o zaman anket toptan değişir.
Konu bilgi öğrenmek için hangi arama motorlarını kullanıyorsunuza döner.

sayz

pek kimse bahsetmemiş ama http://www.tecmint.com adresinde de çok faydalı bilgiler var. hakkımızda kısmına baktığımızda genelde hintli arkadaşlar tarafından içeriğin oluşturulduğunu görüyoruz. tavsiye ederim.

seron

Alıntı yapılan: sayz - 20 Ocak 2016 - 02:16:47
pek kimse bahsetmemiş ama http://www.tecmint.com adresinde de çok faydalı bilgiler var. hakkımızda kısmına baktığımızda genelde hintli arkadaşlar tarafından içeriğin oluşturulduğunu görüyoruz. tavsiye ederim.
Baktım. Gerçekten güzel bir site. Teşekkürler, favori sitelere kaydettim.

ahmet_matematikci

Alıntı yapılan: sayz - 20 Ocak 2016 - 02:16:47
@seron Baktım bir şey anlamadım kapattım. :-[

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ahmet_matematikci

MoShic

Alıntı yapılan: sayzpek kimse bahsetmemiş ama http://www.tecmint.com adresinde de çok faydalı bilgiler var. hakkımızda kısmına baktığımızda genelde hintli arkadaşlar tarafından içeriğin oluşturulduğunu görüyoruz. tavsiye ederim.
Çok beğendim siteyi, benzer siteler bilen (madde madde yazan) varsa lütfen paylaşmaktan çekinmesin ^^
Eski ID: Mar yJuana

sayz

yine burada yazmayan bir tane paylaşayım o halde. bu site de çok karşıma çıkıyor son zamanlarda. hoş bilgiler mevcut.

http://www.cyberciti.biz/

ahmet_matematikci