[Çözüldü] Yan Uygulama Çöktü (Flash)

Başlatan Ketum, 11 Haziran 2012 - 13:04:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ketum

Son günlerde bir videyo veya flashla ilgili herhangi bir içerik olduğunda yan uygulama çöktü hatası alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

if

@Ketum, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Başka hangi eklentiler var tarayıcıda? uname -a
dpkg -l | grep flash
lspci | grep VGA
çıktılarını da alayım.

Ketum

Opera kullanıyorum.

ii  flashplugin-installer                     11.2.202.236ubuntu0.12.04.1             Adobe Flash Player plugin installer
lspci | grep VGA
01:00.0 VGA compatible controller: Advanced Micro Devices [AMD] nee ATI RV620 [Mobility Radeon HD 3400 Series]

Umarım istediğin çıktılardır :+) Yaklaşık bir hafta önce yaptığım güncellemeden sonra bu problem çıktı ortaya.

heartsmagic

Youtube'daki bir ara yaşanan mavi video sorunu için bir şeyler yapmış mıydın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Ketum

Alıntı yapılan: heartsmagic - 11 Haziran 2012 - 13:26:59
Youtube'daki bir ara yaşanan mavi video sorunu için bir şeyler yapmış mıydın?
Hayır. Dediğim gibi yaklaşık son bir hafta içerisinde yaptığım güncellemelerden sonra bununla karşılaşmaya başladım.

if

@Ketum, 64 bit mi kullanıyorsunuz? Flash içeren herhangi bir sitede mi çökme yaşanıyor yoksa belirli sitelerde mi?

Ketum

Alıntı yapılan: if - 11 Haziran 2012 - 13:46:06
@Ketum, 64 bit mi kullanıyorsunuz? Flash içeren herhangi bir sitede mi çökme yaşanıyor yoksa belirli sitelerde mi?
32 bit kullanıyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim. Flashı tekrar yükledikten sonra problem düzeldi..