pc kasıyor.

Başlatan elk2msm, 06 Haziran 2012 - 15:39:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

elk2msm

Xp de sorun yaratmıyor RAM.

Unity kullanırken herhangi bir dosyayı açmak bile çok zahmetli. HDD traktör gibi çalışıyor bir şeyler yapıyor ondan sonra açıyor. Ev dizinini açmak bile işkence olabiliyor. Bu en ufak bir resim dosyası içinde geçerli. Gnome oturumuyla başlatınca ev dizinine tıklayınca anında önümde. Ama Unity de HDD'ten kara dumanlar çıkmadan açılmıyor.,

Bilgisayarı değiştirme vaktim çoktan gelmişte geçiyor. Bünyesi kabul etmiyor Unity'yi

brooqs

Yazılım merkezi python tabanlı bir yazılım. Geçenlerede sırf deneme amaçlı debian kurup en temelden masaüstü ortamını falan sıfırdan kurmuştum. O zaman hatırlıyorumda çok ciddi bir şekilde hddyi kullanıyordu. Çok araştırmıştım ama soruna çare bulamamıştım. Yazılım merkezi çok fazla sistem kaynağına ihtiyac duyuyor olabilr. O nedenlede ramin tamamını dolduruyor olabilir. Synaptic ile kurulumları deneyebilirsin. En azından şimdilik ama şu da bir gerçek ki sen o sistemde sadece ram değişikliği ile de sorunu çözebilirsin. Bence bir ramle bir dene olmazsa daha geniş kapsamlı yükseltmeler deneyebilirsin.
Linux is an adventure!!!

heartsmagic

Başlık bir soru içeriyor mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.