Thepiratebay sitesine 3-4 gündür erişemiyorum.

Başlatan MURATSPLAT, 02 Nisan 2012 - 00:40:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MURATSPLAT

Selamlar,

OpenDNS ve Google Puplic Dnslerini denedim ve  Thepiratebay.org  ve Thepiratebay.se sitelerine erişemedim. Bu sorunu sadece ben mi yaşıyorum acaba ?
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

serkanburda

Yalnız değilsiniz. Sanırım konuyla ilgili olarak önerilen iki şey var: Proxy ve vpn. Ben uğraşmadım ama proxy ile erişim sağlayan olmuş. Bu tür durumlarda göz atmanız için şurayı tavsiye edebilirim: https://forum.suprbay.org/index.php

iceboy

Tüneller sayesinde giriş yapılabiliyor ve magnet linklerine erişilebiliyor.

Dipnot: Yıllardır binlerce dava açıldı piratebay'e ve hepsinden sıyrıldılar.Fakat geçtiğimiz günlerce açılan bir davadan kurtulamadılar ve 4 piratebay yöneticisi 12 ay,10 ay 8 ve 6 ay olmak üzere hapis cezalarına çarptırıldılar.Bu yüzden siteye erişim de engellendi.

En son okuduğum habere göre avrupadaki mahkemelerde temyize gideceklerdi piratebay kurucuları ama şu anda hüküm altındalar.
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

MURATSPLAT

Alıntı yapılan: iceboy - 02 Nisan 2012 - 01:22:21
Tüneller sayesinde giriş yapılabiliyor ve magnet linklerine erişilebiliyor.

Dipnot: Yıllardır binlerce dava açıldı piratebay'e ve hepsinden sıyrıldılar.Fakat geçtiğimiz günlerce açılan bir davadan kurtulamadılar ve 4 piratebay yöneticisi 12 ay,10 ay 8 ve 6 ay olmak üzere hapis cezalarına çarptırıldılar.Bu yüzden siteye erişim de engellendi.

En son okuduğum habere göre avrupadaki mahkemelerde temyize gideceklerdi piratebay kurucuları ama şu anda hüküm altındalar.

Merak ettiğim soru şu şimdi: Şuan ip'ler engelli. Türkiye'den bir engelleme var sanırım. Az önce denedim, dsnler engellemiyor.  ISP'ler  engelledi. Bu engelleme ile ilgili hiçbir yerde de haber yok.  Tuhaf bir durum.
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

Btuna

Selamlar. Thepiratebay'ın facebook sayfasında arada yeni bağlantıları yayınlıyorlar: https://tpb.pirateparty.org.uk/ gibi...

conanait