Eren Upload 2.0

Başlatan Eren, 13 Eylül 2008 - 16:38:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Eren Upload 2.0 ile RapidShare gibi Upload sitesi yapabilirsiniz. Script basit bir yapıdadır ve GPL ile lisanslanmıştır. Kısacası geliştirilmeye açıktır. Yerel olarak da kullanabilirsiniz. Yukleme_yeri klasörünün yazma ayarını 777 yapmayı unutmayın ki script hata vermesin. :D

Kullanımı ve Ayarlama:

index.php dosyasını kwrite ya da kate ya da gedit ile açın.

Aşağıdaki satırları bulun.

Alıntı Yap<?php
$ourLogin = "kullaniciadigirin";
$ourPassword = "sifregirin";

Sistemi şifreli kullanmak için kırmızı olan yerlere kullanıcı adı ve şifre girin. Boşluk ve Türkçe karakter kullanmayın.

Alıntı Yapelse if ( $file_size > 1048576) {
        $message = "Dosyaniz 1 MB dan fazla.";
        return $message;
    }

Dosya boyutu byte cinsindedir. Belirtilen yerden değiştirilebilir.

Script geliştirilmeye açıktır.

İndirme adresi: http://rapidshare.com/files/144942310/eren_upload.tar.gz.html

Örnek görüntüler;

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ihtiyar said

Çok teşekkür ederim @Eren. Eline sağlık.

eren

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 13 Eylül 2008 - 16:44:01
Çok teşekkür ederim @Eren. Eline sağlık.

Rica ederim. Bu eski bir script, bu işlerle uğraşmayı bırakmadan önce yapmıştım. Böyle irili ufaklı scriptlerim mevcuttur, dileyen kullanabilir. Bunu ilk olarak 2002 de Linux Portal Türkiye de kullandık.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Sarı Fırtına

Tesekkurler. isini iyi yapan bir script daha hemen script arsivime ekledim.

mbt28

Şu gönderme işi için siteye eklenti özelliği koyulsa, bu rapidshare çok can sıkıcı oluyor. Ya da bu "eren upload" uygulaması kullanılsa bence daha güzel olur.

davuthan

www.davuthanyaman.com ~ Ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol

eren

Alıntı yapılan: mbt28 - 13 Eylül 2008 - 21:58:19
Şu gönderme işi için siteye eklenti özelliği koyulsa, bu rapidshare çok can sıkıcı oluyor. * ya da bu "eren upload" uygulaması kullanılsa bence daha güzel olur.

:D Onu karşılayacak sunucumuz olursa inşallah o da olur :D

Sarı Fırtına

Sunucu için yardımcı olabilirim, İngiltere üzerinde bulunan güzel bir sunucum var

mbt28

Evet bende sunucu konusunda yardımcı olabilirim. Amerika'da ve böyle bir sistemi kaldırabilecek seviyede. Yeter ki bizimde bir tuzumuz olsun.