[NASIL] [Ubuntu 12.04/11.10] PPA Üzerinden Apache OpenOffice 3.4 Kurulumu

Başlatan decent, 12 Mayıs 2012 - 10:11:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

varol7

ingilizce yi İngilizce kurmayı başardım ama bana Türkçe olan gerekiyor, yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı: Lütfen dil kurallarına dikkat ediniz.

burk

Alıntı yapılan: varol7 - 23 Mayıs 2012 - 21:42:06
ingilizce yi İngilizce kurmayı başardım ama bana Türkçe olan gerekiyor, yardımlarınızı bekliyorum.

Uyarı: Lütfen dil kurallarına dikkat ediniz.

Alıntı yapılan: decent - 22 Mayıs 2012 - 12:46:25
Şimdilik İngilizce kullanabiliriz veya Ubuntu depolarındaki 3.3x sürümünü yükleyebiliriz.

Felâsife

Kaynak kod'larından (tar.gz) derleyince AOO da Türkçe oluyor.  :)
Ama tabii bu durum Ubuntu'da ve diğer dağıtımlarda nasıl olur bilemiyorum, belki paketçiler ile iletişime geçilmesi gerekebilir ki tr uzantılı paketlensin.

decent

@Felâsife,
Sonuç paylaşımı için teşekkür ederim.

Dil paketleri, PPA kaynağına ya da Ubuntu depolarına nasıl olsa eklenecektir.

Felâsife

efeofege

open office 4.01 çok güzel bir şekilde çalışıyor. başlangıçta openoffice.org sitesinden paket programları indirdim. sonra tek tek hepsini ubuntu yazlım merkeziyle yükledim. en son debian menus 4.0 paketini yüklemek istediğimde hata verdi libre office programını toptan sinaptik paketten kaldırdım. sonra tekrar debian menusu yükledim bu sefer hata vermedi. tamö olarak kurulmuş oldu. türkçe dil desteğide mevcut
çorumda tek ubuntu kullacısıyım.

okkhan

Alıntı yapılan: efeofege - 11 Mart 2014 - 11:22:32
open office 4.01 çok güzel bir şekilde çalışıyor. başlangıçta openoffice.org sitesinden paket programları indirdim. sonra tek tek hepsini ubuntu yazlım merkeziyle yükledim. en son debian menus 4.0 paketini yüklemek istediğimde hata verdi libre office programını toptan sinaptik paketten kaldırdım. sonra tekrar debian menusu yükledim bu sefer hata vermedi. tamö olarak kurulmuş oldu. türkçe dil desteğide mevcut
Aynısını yapmaya çalıştığımda yüklemede hata veriyor.

if