Birbirinden güzel 15 arka plan görüntüsü (wallpaper)

Başlatan Eren, 12 Eylül 2008 - 20:16:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Eren

@ihtiyar Said istedi diye evdeki tüm bilgisayarlarda kullandığım arka plan görüntülerini bir araya topladım. (Evde 4 makinede toplam 15 ayrı işletim sistemi kurulu) Hepsi tek paket halinde ve 5.5 MB. RapidShare üzerinden indirilebilir.

http://rapidshare.com/files/144719226/eren_wallpaper.tar.gz.html

ihtiyar said

Çok teşekkür ederim @Eren. Zahmet verdim sana da. :(

Eren

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 12 Eylül 2008 - 20:20:14
Çok teşekkür ederim @Eren. Zahmet verdim sana da. :(

Yok zahmet vermedin, bende uzun süredir açmadığım bazı sistemleri açmış oldum bu sayede :D

Xenophobia

Charlize Theron arkaplanları için de bana uğrayabilirsiniz :)

ironic

Eren çok teşekkürler. Chilling out in  paradise ı çok beğendim. ;)

erginemr

egitimist

Brimston sea adlı resim çok güzel. Buna benzer bir görüntüyü Erzurum'da 20 dakikalık bir tırmanışla çıktığım tepeden görmüştüm. Biraz daha yeşillikti. Sanki gerçek değildi bir çizgi film karesi gibiydi.

unsalk

Paylaşım için teşekkürler, gerçekten bir ruha sahip duran ve kaliteli fotoğraflar.
Özellikle Ocean'a bittim.. Sanki Hurley, yeşilliklerden derin mavi sulara doğru çıkıp gelecekmiş gibi bir his uyandırdı bende. ( Lost'u çok mu özledim, ne?!  8) ve neden Hurley :o )

Xenophobia

Eren, sadece karanlıktaki kızılcık ağacı bana hitap ediyor :)

Gel sana biraz Charlize Theron arkaplanı göndereyim, renklendirelim şu sistemleri :P

komikimben

Ya Eren abi sen 2 hafta önce gene koymuştun. Orada süper bir arka plan resmi var dı?

Ben nerden bulurum demiştim ama sonra yalan olmuştu :(

Eren

Alıntı yapılan: NeSQuiK - 13 Eylül 2008 - 01:08:02

Gel sana biraz Charlize Theron arkaplanı göndereyim, renklendirelim şu sistemleri :P

Orucumu bozacak ya da riske atacak arka plan resimlerini kullanmıyorum, yine de teşekkür ederim. :)

@komikimben

Eklediğim resmin sitedeki adresini verirsen bulmaya çalışırım. Kusura bakma unutmuşum isteğini.

atomkarinca

Chilling Out In Paradise şu an masaüstümü süslüyor. Ama ne paradise. Teşekkürler.

komikimben

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=3196.0

Bu linkte abi. Shifty July ve Bruzd Nodoka adlı temaların arka planları muhteşem.

umutubuntu

komikimben

Alıntı yapılan: umutubuntu - 13 Eylül 2008 - 02:00:54
Birde Deviant Art sitesine bakmanızı öneririm.

Kadir Abi,

İmzana devianart'ı eklemeyi unutmuşun sanırım :P

Xenophobia

Alıntı yapılan: Eren - 13 Eylül 2008 - 01:50:34

Orucumu bozacak ya da riske atacak arka plan resimlerini kullanmıyorum, yine de teşekkür ederim. :)

Ben kaşından gözünden bahsetmiştim ama senin için kötüymüş. :)

Yoksa benim arkaplandan bana çok masumca bakıyor şu an. Orucuma da bir etkisi yok.

komikimben

atomkarinca

komikimben

Alıntı yapılan: tanzer - 13 Eylül 2008 - 02:10:31
Bruzd Nodoka temasının arkaplanı yok ama o temaya gidecek şöyle bir şey var.

Vardır @tanzer kardeşim. Olmasa o adam nasıl koysun?

Ben arıyorum ve bulucam ama sen beni mutlu ettiğin için dile benden ne dilersen!

Xenophobia

"Şu an" dan sonraki nokta o cümlenin bittiğini gösterir ve yeni bir cümle başlamıştır peşinden.

O da demek ister ki "Bir ecnebi hatunun arkaplandan kişiye göz kırpması orucu etkilemez" :)

Caiz.

Eren

Alıntı yapılan: NeSQuiK - 13 Eylül 2008 - 02:08:14
Alıntı yapılan: Eren - 13 Eylül 2008 - 01:50:34

Ben kaşından gözünden bahsetmiştim ama senin için kötüymüş. :)

Yoksa benim arkaplandan bana çok masumca bakıyor şu an. Orucuma da bir etkisi yok.

Teşekkür ederim ama adetimdir arka plana bayan resimleri koymam. Herhalde son nefesimi verirken bile bundan vazgeçmiş olmayacağım. :)

Sarı Fırtına

Guzelmis hepsi. Ben biraz arastirinca kaynak sitenide buldum ama soylemeyecegim :) Adres v ile basliyor degil mi :)

Eren

Alıntı yapılan: Sarı Fırtına - 13 Eylül 2008 - 18:20:36
Guzelmis hepsi. Ben biraz arastirinca kaynak sitenide buldum ama soylemeyecegim :) Adres v ile basliyor degil mi :)

Hepsi oradan değil ama yarısı oradan. Vallahi helal olsun ne diyeyim. :)