[Çözüldü] Compiz Fusion, Ccsm ayarlarını yapamıyorum, yuklu gostermıyor.

Başlatan erkuttektas, 05 Mayıs 2012 - 00:50:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aniceman

11.04 le aşamadığım bir çok sorun ve üstüne kullanımından keyif aldığım compiz eklentilerinin unity ile çalışmaması durumları 12.04 ile büyük ölçüde giderilmiş. şu an büyük ölçüde sorunsuz bir şekilde compiz eklentilerini kullanmaktayım. hatta 10.10 ile kullanılmaz hale gelen screensaver eklentisinin 12.04 ile yeniden çalışabilir olmasına ayrı bir sevindim.kullanmasam da deneme amaçlı bir çok eklentiyi kurdum, içlerinde "cube atlantis" dışında büyük sorun yaşatan bir eklenti olmadı.
dedi ve koşarak uzaklaştı genç adam...

erkuttektas

bende suan laptop'a yani 2.verdigim ozellikteki sisteme ubuntu 12.04'ü kurdum, ve butun efektler calısıyor. küp, sallanan pencereler vs.. hıcbır sorun problem yok. bana yardımcı olan @heartsmagic ve @alquirel üstadlara çok teşekkür ederim. sistem şuan gayet güzel ve normal çalışıyor hiçbir sıkıntı problem yok. çook teşekkür ederim. :))
Fazla birsey istemiyorum, giden yolunu.. kalan yerini bilsin sadece. ~ ;)

alquirel

erkuttektas

Tekrar tesekkur ederım, cok sagolun ustadlar. :)) Ilk sorunumu sızınle paylastım ve 24 saat dolmadan butun problemlerımı halledıp sıstemımı gayet guzel bı sekılde calısır hale getırdım. sorunsuz halde calısıyor suan compiz. :)) sızın sayenızde. etiket sistemini de konu başlığı için uyguladım. :)
Fazla birsey istemiyorum, giden yolunu.. kalan yerini bilsin sadece. ~ ;)