12.04 ve iPhone bağlantısı

Başlatan özgürubuntu, 30 Nisan 2012 - 22:33:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Daha önce haberi verildi mi bilmiyorum ama, Bugün "olmaz ama" deyip iPhone'umu Ubuntu'ya bağladığımda hem dosya içeriğine eriştim hem Shotwell açıldı Rhythmbox açılınca çok şaşırdım gerçekten, beni Windowsa mecbur eden bir şey daha geride kaldı :)

heartsmagic

Dosya mosya, müzik falan atılıyor mu bari :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

özgürubuntu

Atılıyor üstad :) zaten şahane olanda o :)

alquirel

Pencere başlığı da manidar olmuş :)

Özgür iPhone...

özgürubuntu

:) İsmim Özgür ama dediğin gibi manidar olmuş :)

MURATSPLAT

Geçen yıl bir kere arkadaşın İPhone şak diye dosya atmıştım. Adam hayretle bakmıştı.  Hatta attığım bazı dosyaları cihazı formatamadan silememişti. Apple kullanıcı hakimiyeti bu kadar olur işteye bir örnek  :)
Donanım:
GA-MA790XT-UD4P Anakart
AMD Phenom(tm) II X4 945 Processor
2048*2 DDR3(1333MHZ) + 2048*2 DDR3(1600MHZ) = 8 GB  Asus Nvidia GeForce GT-430 1GB DDR3 128bit Samsung HD502HJ 500 GB + Samsung HD322HJ 320 GB + Western Box USB 640 GB =1.4 TB ATI Technologies Inc SBx00 Azalia (Intel HDA) SkyStar HD 2 Digital Uydu Kartı Logitech MK250

DarkDance

Bu da güzel haber arkadaşlar. Baya ilerledi artık ben de iş yerinde ve evimde mecbur kalmadıkca Linux kullanmaktayım.

Düzenleme Notu: Yazım kurallarına özen gösteriniz.
MacBook Air

fugue

Merhaba ben 5.1.1 iOS yazılımı olan iPhone'a müzik atamıyorum Rhytmbox kullanarak.
Nasıl bir yol izlemeliyim?
"The past is a foreign country: they do things differently there"

tyrael5

Aynen bende sync edemedim, hatta etmeye calistim busefer iphonedaki muzikleride dinleyemez oldum :(