blogspot ile ilgili kaynak arıyorum

Başlatan ozz10, 20 Nisan 2012 - 18:07:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ozz10

arkadaşlar wordpresste parasız wordpress üyeliği alarak açtığımız sitede css kodlarında oynama fln görünümle ilgili bir değişiklik yapamıyorum denediğimde izin vermedi neyse sorum şu blogspot ta falan görünümde değişiklik yapılabiliyormu google ın sağladığı blog hakkında pek bir bilgim yok birazda  karmaşık geldi. detaylı anlatılan bir sayfa arıyorum

furkankalkan

Merhaba @ozz10 çoktandır blogspot kullanmadığım için bilmiyorum ama bence en iyisi bedava host alıp ftp ile kendi wordpress blogunuzu kurmak. Böylece istediğiniz bütün (!) eklentileri ve temaları kurabilir,istediğiniz değişikliliği yapabilirsiniz.
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

ozz10

@dewilman

awardspace diye biryerden bedava host almıştım lakin trafik falan olayı var nekadar zamanda biter bilmem.ben kalıcı birşey olsun istiyorum wordpresstede trafik sınırı varmı bilmiyorum wordpresste idare ederim şimdilik ileridede hesabı yükseltirim yada paralı bir host alırım napalım

serkanburda

Blogspot'u ben tavsiye ederim. Tema açısından da topluluk açısından da tatmin edici bir blog hizmeti. Kullandığım zamanlarda yapmak isteyip de yapamadığım pek bir şey olmamıştı. Tema ile oynamak için artık kendi araçları bile var ki isteyen eski temalara dönüp kodlarla istediği gibi oyanayabilir de. Google hesabınız varsa bir girip inceleyin derim.

Css için ben genelde şu siteye bakardım, işimi de görürdü açıkçası: http://www.w3schools.com/css/

ozz10

ByHunter

Hocam isterseniz size 5-6 ay, sitenize düzenli içerik girecekseniz bunu 1 sene'de yapabilirim fark etmez. Trafik sorunu olmayacak host sağlarım. Herhangi bir karşılık beklemem emin olun :)