64 bit mi 32 bitmi

Başlatan xCofield, 12 Nisan 2012 - 17:39:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xCofield

arkadaşlar i7-2670qm işlemcim 6 gb ramim var doğal olarak işletim sistemlerini 64bit kullanıyorum ubuntudada 64 bit iso kalıbında amd64 işlemcileri destekleği yazıyor eğer intel işlemciniz varsa intel x86 kalıp dosyalarını kullanın diyor sizce ne yapmalıyım ?

64 bitmi yoksa 32 bitmi ?

sıkıntım 64 bit kurdum bi kere ubuntu ve bilgisayarım windowsta hayatta ısınmazken dağ gibi köpürmüştü ubuntu 64 bitte tek sıkıntım bu çok fazla ısınıyor bu sorun nasıl çözebilirim ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 12 Nisan 2012 - 21:35:33

butun sacma sorulara cevap verilirken neden benimkine cevap verilmiyor anlamiyorum gercekten ? cok zor bir soru olmasa gerek bilsek sormazdik zaten ?

if

@xCofield, iletinizde kullandığınız "saçma sorular" ifadesi için sizi 3 günlüğüne yasakladım, çünkü üyelerimize hakaret içermekte.

Eğer bilgisayar ısınıyorsa ısınma ile ilgili açılan başlıklara bakamanız gerekmekte. Forumda bir çok örneği var.

UbuntuME

Cevabın sende gizli aslında. Eğer 64 bit Ubuntu'da sorunun varsa 32 bit dene. Baktın olmuyor, Windows'a geri dönersin ya da forumda arama yapıp ısınmaya bir çözüm bulursun.
Penguen; Elmayı Pencereye fırlattı.