[Çözüldü] Ubuntuya bağlanma

Başlatan hikmet Murat, 09 Eylül 2008 - 17:59:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hikmet Murat

Mebde çalıştığım için iş yerinde Windovs kullanılıyor.Yoksa bir çok web sayfasına girilmiyor.İlsis,e-okul gibi.Birde üstelik okulumuzun  interneti yavaş ve açılmadığında modemin resetlenmesi gerekiyor.Tabii bu sorunun birazda teknik .Ama ilginçtir internet yavaşladığında ve bozulduğunda sadece ubuntu-tr ye  rahatlıkla giriyorum.

aRTIK İES4LİNUXU rahatlıkla kullanabiliyorum.

ihtiyar said

Girdiğiniz diğer sitelerin "e-okul gibi" sunucuları ve alt yapıları genellikle çok da sağlam temeller üzerine kurulmadığından yoğunluk olduğunda kullanılmaz hale geliyorlar. Ama bizim ubuntu-tr öyle mi? Eren bizzat uğraşıyor. Eklenti eklemiyor açık oluşturmaması için. :) Daha bir sürü şey var da laf kalabalığı yapmaya gerek yok. :P

atomkarinca

@hikmet Murat, söylediğin sitelerde IEs4Linux kullanmayı denedin mi? Belki Windows kullanman gerekmiyordur.

hikmet Murat

Atomkarınca anladığım kadarıyla bu Winela çalışıyor.Kurulumu kolaymı ve bütün linuxlarla çalışıyormu?

ihtiyar said

Sitede anlatılanları yaptım lakin çalıştıramadım  :o

Amd

firefox artık e-okul sitesini winzort'ta sorunsuz açabiliyor!!! ubuntuda durum nasıl bilemiyorum.

hikmet Murat

şu anda lapis linux kullanıyorum ve ies4linux kullanarak eokula girebiliyorum.Linuxlarda ies4linux kullanmadan girilmiyor.Eğer yeni bir şey çıkmadıysa.