[Çözüldü] pil dayanıklılığı sorunu

Başlatan Ahmet Y., 08 Nisan 2012 - 17:20:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Y.

geçen tüm konulara baktığımı öncelikle söylemek istiyorum fakat tam bir başarı sağlayamadım. win7de 2 saati zorlayan hatta geçen pil ömrüm ubuntuda tüm çabalarıma rağmen (57 dkdan 1 saat 15 dkya çıktı) çok hızlı bir şekilde bitiyor . bu konuyla ilgili yardım edebilirseniz sevinirim neyi yanlış yapıyorum tam çözemedim...

nasıl olduğunu tam anlamasamda pil kendi kendine toparlandı 2,5 saat şuanda teşekkürler konu silinebilrse iyi olur...
Alıntı yapılan:  AaronP
"We have no plans to support Optimus on Linux at this time."
Nvidia Forum Yöneticisi
Yaktın bizi.

heartsmagic

@Ahmet Y. senin sorunun zaten Optimus meselesi değil miydi? Bu konu zaten ona bağlı muhtemelen, ayrı bir başlık yine bir anlam ifade etmeyecektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Ahmet Y.

Alıntı yapılan: heartsmagic - 08 Nisan 2012 - 20:15:22
@Ahmet Y. senin sorunun zaten Optimus meselesi değil miydi? Bu konu zaten ona bağlı muhtemelen, ayrı bir başlık yine bir anlam ifade etmeyecektir.

o sorunla alakalı mı değil mi tam çözemedim. çünkü o sorunu büyük oranda halletmeme rağmen pil ömrüm düzelmemişti.. şuanda daha iyi eskiye göre amacım ayrı bir başlık açıp dikkat çekmek ya da tekrar yapmak değildi farklı yerlerden sorunlar olduğunu düşündüm ve ayrıca sormak istedim.
Alıntı yapılan:  AaronP
"We have no plans to support Optimus on Linux at this time."
Nvidia Forum Yöneticisi
Yaktın bizi.