[Çözüldü] Ubuntu 11.10 Video Sorunu

Başlatan integer, 31 Mart 2012 - 19:06:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

integer

1

Forumda atılan iletilerin içeriğinin temizlenerek/boşaltılarak konunun veya iletinin anlamsız hale getirilmesi yasaktır.

integer

Merhabalar  son gücellemeleri yükledikten sonra hiç bir video da oynat butonu çıkmıyor neden anlamadım.Flash player 11 sürümünü tekrar indirip yükledim ama nafile yardımlar için şimdiden teşekkür ederim

if

@Integer, hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

Aynı konuyu tekrar açmayın.

bytan

İlave olarak tarayıcı ayarlarını sıfırladığında durum ne oluyor?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

integer

Ubuntu 11.10 Flash Player kurulumu Birkaç gündür Ubuntu 11.10′a Flash Player'ı kurmak için uğraşıyorum. Bir türlü kuramadım. Bugün tekrar araştırırken bir yöntem buldum ve paylaşmak istedim.  Mozilla Firefox'dan https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/flash-aid/ bağlantısını açın ve çıkan eklentiyi kurun.Tarayıcınızı yeniden başlatın.  Tekrar açtıktan sonra sağ üst tarafta Flash-Aid'in bir simgesi çıkacak. Ona tıklayın.Flash-Aid Wizard'dan "Adobe Beta, from Adobe Labs" seçeneği seçili durumda iken ilerleyin. Birkaç adım sonra işlem bitecektir. Tarayıcınızı tekrar baştan başlatın. Google Chrome'da da farklı bir işlem yapmamıza gerek kalmıyor. Beni baya uğraştırdı siz uğraşmayın...

heartsmagic

Bazılarımız zaten uğraşmıyor, depolardaki paketler yetiyor. Sorun yaşayan bazı arkadaşlar var elbette.

Şu durumda sorun çözüldü mü?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

integer

o zaman uğraşan bazıları için yazdım diyelim evet sorun çözüldü