Linuxopedi: Özgür Linux Dökümanları

Başlatan yakusha, 24 Mart 2012 - 00:30:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yakusha

Linuxopedi: Linux ve Özgür Yazılım'a dair bir çok dökümanı içinde bulabileceğiniz küçük bir proje. İçeriğindeki tüm dökümanlar Özgür lisanslar çerçevesinde yayınlanmış veya yayıncıları yahut yazarlar tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Özgür Döküman olarak hazırlanmış her türlü belge, kitap ve dergi'yi çekinmeden projemize dahil edebilirsiniz.

Projeye Çerçevesindeki Tüm Dosyalar:
https://sourceforge.net/projects/linuxopedi

Güncel
Boyut : 3.9 GB
Öğe     : 1150+

Not: Domain tescili yapılmıştır, lakin yoğunluk sebebiyle web sitemiz kurulamamıştır. Web sitemiz ve dökümanların yönetimi konusunda yardımcı olmak isteyenler olursa çok seviniriz.
Artık bu forumu kullanmıyor.

heartsmagic

Linux kullanan sayısını düşündüğümüzde ilgi yetersiz olacaktır ama ortada bir emek vardır ve bu emeği takdir etmek gerekir. 
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Turkbaytar

güzel bir proje ama kesinlikle büyük emek isteyen bir proje...

yakusha

- LKD 2011 belgeleri güncellendi
- LKD 2012 şimdiye kadar yayınlanan belgeler eklendi
- sudo dergisi 39. sayı eklendi
- fcm dergisi 59. sayı eklendi

Megep dökümanları üstünde çalışıp dosyaları konularına göre isimlendirebilecek gönüllüler faydalı olacaktır.

teşekkürler.

iceboy

Eğer site tasarlanır ise,tüm bu dökümanları sitede kategorileyip paylaşmak insanlara hem yardım konusunda daha ileri şeyler sunacak hemde ilgiyi arttıracaktır.

Sadece linux programlama ile ilgilenen birisinin 3.8 gb indirmesi yerine,siteye girip programlama bölümündeki dökümanları indirebilmesi hem kullanıcıya kolaylık sağlar hemde daha şık durur :)

Zamanım bol fakat linux programlama/web tasarımı konusunda birşey bilmiyorum..Keşke elimden gelen birşeyler olsa da yardım edebilsem.
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

yakusha

@iceboy, ilginiz için teşekkürler...

Yeni sistemde tüm dosyaları tek tek ayrı ayrı dosyalar şeklinde, ziplemeden aktarıyorum, o sebeple kişi dilediği dosyayı indirmekte özgür durumda...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Nisan 2012 - 02:13:57

- ingilizce dergiler kısmına tux_magazine dergisinin tüm sayıları (20 sayı) eklendi.