2012 Yaz Stajı

Başlatan emayti, 21 Mart 2012 - 12:09:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emayti

Herkes merhaba,
Bilgisayar programlama 1. sınıf ögrencisiyim kendimi linux teknolojileri ve linux altında programlama alanında geliştirmek ve böyle bir işte çalışmak istiyorum. Bu yıl üniversitemde ikinci yılım geçen yıl ingilizce hazırlık okumuştum bu yılda 1. sınıfım yazın zorunlu stajım var ama olmasaydı dahi birşeyler yapmayı düşünüyorum :) sizlerden tavsiye ve öneri bekliyorum staj alımlarının başladıgı şu dönemde staj için önerilerinizi nelerdir?

heartsmagic

Hani önerim yok şu an ama öneri istiyorsan bence biraz neleri bildiğini yaz buraya :) Şimdi mesela ben sana "emayti"ye başvur derim olmaz değil mi :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

burk

Aslında konu bu başlığa da uygun değil ancak "Site Tanıtım" bölümünden iyidir. :)

bytan

Zaten açılış Duyuru olarak yapılmıştı. :)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

heartsmagic

Burası da sırıtıyor sanki :) Programlama üzerine olduğu için bari oraya doğru alalım. @emayti biraz şaşıracak :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

berat01

@emayti
Bence ünversitede sana yardımcı olacağını düşündüğün bir hocanın yanına git. Git odasına kendini nasıl geliştirmek istediğinden bahset. Bildiği güzel bir yer varsa önerir sana. Hem hocanın aracılığıyla gidersen, başvuru işlemleri gibi bürokratik işlemler de daha pürüzsüz şekilde hallolur. Gerçi öyle ilgili hoca hep bulunmuyor ama umarım sana denk gelir. ;)

emayti

Alıntı yapılan: heartsmagic - 22 Mart 2012 - 03:00:33
Hani önerim yok şu an ama öneri istiyorsan bence biraz neleri bildiğini yaz buraya :) Şimdi mesela ben sana "emayti"ye başvur derim olmaz değil mi :)

php, java, c++ biliyorum giriş seviyede
photoshop, dreamweaver kullanıyorum birazda
C# daha iyi bunlardan =))