ArchTR.org hizmete girdi

Başlatan decent, 19 Mart 2012 - 02:22:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

decent

Merhaba,
Arch Linux ve Arch tabanlı dağıtımları kullanan Linux kullanıcılarının hizmetine sunulan sitemiz bugün itibariyle yayın hayatına başladı.

Linux dağıtımlarına verilen desteğin artarak ve topluluk çatısı altında devam etmesi amacıyla ArchTR projesini başlatmış bulunuyoruz.
Arch Linux ve Arch tabanlı dağıtımlarla ilgili destek alabileceğiniz ve isterseniz destek sunabileceğiniz bu proje sayfasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://archtr.org/forum/index.php

Eleştiri, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla;

@decent --- ArchTR.org

altintasi

Hayırlı, uğurlu olsun decent.. :)
Bilemiyorum Altan, bilemiyorum...

decent

Teşekkür ederim @altintasi

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

neneki

@decent ;
Güle güle kullanalım .. Umarım diğer arch üzerine açılan Türkçe forumlar gibi ilgisizlikten kötü durumlar düşmez :)

heartsmagic

@neneki'nin temennisine ben de katılıyorum.
Hayırlı olsun @decent.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

decent

@bytan,
@neneki,
@heartsmagic,

Teşekkür ederim.

Kalıcı olma yolunda gerekli adımları attık, atmaya devam edeceğiz.

Aequitas

@decent, tebrik ederim. Umarım hayal ettiğimiz gibi bir paylaşım yeri olur zaman içinde. Tam da Arch merakımın üzerine kurmuşsunuz siteyi. Kendi adıma çeviriler kısmında her ne kadar çok aktif olamasam da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Bu arada bir şey merak ettim. Arch'ın yabancı forumlarıyla aynı görsel planda olmuş. Site içi arama kısmı açıkçası ubuntu-tr'de çok daha pratik geliyor bana. Bu şekilde bir sistem kullanılabilir mi sitede?

Öfkelenmeyin.
           Hz. Muhammed (sav)

krwlng

Hayırlı uğurlu olsun, Arch kullanıcısı olmayı düşünen biri olarak sonuna kadar arkanızdayım.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

decent

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

@Aequitas, Topluluklar zaten bu şekilde ayakta kalır.
Arama konusunu değerlendiriyoruz, şu andaki hali ile yaptığım denemelerde istediğim sonuçlar çıktı. Tabii ki arama konusunda çoğunluğun istediği ve karar verdiği bir seçenek olursa onu da uygularız.

@krwlng, kararlı desteğin için ayrıca teşekkür ederim.

travego0403

"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

decent

Teşekkür ederim @travego0403

sudusleri

Hayırlı olsun. Amblemi çok beğendim..
Düşten yumak oldun... alıp gittin günahları...

if

Arch kullanıcılarının sorunlarını bildirebilecekleri bir foruma kavuşması iyi oldu. Hayırlı olsun.

burk

@decent öncelikle tebrik ederim, umarım çok fazla zaman sıkıntısı yaşamazsın. :)

krwlng

Bugün arch kurdum bazı sıkıntılar yaşıyorum buraya da yazdım cevaplar alıyorum fakat Archtr.org forumuna üye olmama rağmen parola içeren e-posta gelmedi, saatlerce bekledim nafile, yardımcı olabilirseniz sevinirim. (spam dizini dahil bütün dizinleri kontrol ettim)

cumali

@krwlng, archtr.org'da üyelik aktivasyonu yapılmış olarak görünüyor. Sorunun kaynağını araştırıyoruz. Tekrar giriş yapmayı deneyebilirmisin?

Ozmo

yeni formumuz hayırlı olsun :)

cumali

decent

@sudüşleri,
@if,
@burk,
@Ozmo,

Teşekkür ederim.

@burk, zaman olarak çok fazla etkilemeyecek.

yakusha

hayırlı olsun, başarılar diliyorum ve hemen üye oluyorum :)
Artık bu forumu kullanmıyor.

decent

krwlng

@cumali, hasan bey tarafından gönderilen e-posta ile giriş yaptım, teşekkür ederim.

burk

@decent syafa tasarımıyla iligli bir geribildirim yapayım, kayıt olmadan üyelerde arama yapmak istedim;
Alıntı YapYa Giriş Yapmadınız, Ya Da Bu Sayfaya Erişim İzniniz Yok. Veya Bunun Sebebi Aşağıdaki Nedenlerden Dolayı Olabilir:
şeklinde uyarının çıktığı sayfada rakamlar kendi alanlarının dışına taşıyor.
Bir de ana sayfada sağ üst köşede "İndır" şeklinde hatalı bir kelime mevcut.

Şimdi üye oldum,  e-postama gelen şifreyle birlikte hesabıma giriş yapamadım.

decent

@burk, bu spam için alınmış bir önlem.
Kolaylık olması için yapılması gerekenler notumuza aldık..
Kelime hataları ve diğer uyarıların da notlara eklendi.

Resimdeki ilk seçenekten gidersek aktivasyon koduna gerek yok, hemen şifremizi değiştirip devam edebiliyoruz.

İkinci seçenekten gidersek aktivasyon kodunu girip hemen şifremizi değiştirmemiz gerekiyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]