Ana Menü

wine

Başlatan Göktürk, 07 Eylül 2008 - 20:41:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Göktürk

wine kurdum ama yaw cedega paralı diolar bu cedega parasız kaçak felan yokmu yani belej hem ubuntuda opengl var ise directx wine kursam ne farkeder yada kurulurmu yaw baska ne  gibi emülatörler var arkadaslar beni aydınlatırsanız sevinirm  ;)
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

Semih

Sen Ubuntu kullanma dahası sen her hangi bi linux dağıtımı kullanma.!Windoz kullan sorunsuz kurar oynarsın işte.Bu felsefeyi böyle şeylere dahil etmek...
A.Semih Türk

Göktürk

Öyle diyorsunda herkes kuruyor. Benim gibi figürandan niye hırsını çıkartıyorsun ya da şöyle söyleyim niye celallendin yahu ne yaptım şimdi ben merak ettim sadece. Semih Bey ne var bunda tamam yardımcı olma sen ben niye Windows kullanayım bedava yazılım varken.

Düzenleme notu : Lütfen yazılarınızı düzgün yazmaya özen gösterin, düzenlerken bile sıkıntı çektim.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

Semih

İyide o paralı satılıyorsa parayı ver al :)

PlayonLinux var tanıtıldı burada onu dene.
A.Semih Türk

MeBuNtU

playonlinux varken cedega ya para dökme bence.Bu beleş işini de boş ver.playonlinux u nu kur oyna.

Sypro

Kullanılan işletim sistemi ücretsiz diye oynanacak oyunların da ücretsiz olmasını beklemek biraz ütopik oluyor sanki.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Sypro

Ha unutmadan, burası w*a*r*e*z veya c*r*a*c*k forumu değil, bunu tekrar ederseniz uyarı alacaksınız.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

MeBuNtU

Alıntı yapılan: Sypro - 08 Eylül 2008 - 16:48:13
Kullanılan işletim sistemi ücretsiz diye oynanacak oyunların da ücretsiz olmasını beklemek biraz ütopik oluyor sanki.
+100000000000000 aynen katılıyorum.Nerde beleş orda yerleş mantığı ile değil.

Xenophobia

Özgürlük bedava demek değildir!

Not: Ayrıca yazılarda düzenleme yapan arkadaşa da hatırlatmak isterim ki, isimden sonra gelen bey ve hanım gibi sıfatların ilk harfi her zaman büyük olur. :)

umutubuntu

Alıntı yapılan: NeSQuiK - 08 Eylül 2008 - 20:13:32
Not: Ayrıca yazılarda düzenleme yapan arkadaşa da hatırlatmak isterim ki, isimden sonra gelen bey ve hanım gibi sıfatların ilk harfi her zaman büyük olur. :)
Gözden kaçmış, düzeltildi.
Keşke düzenlemeden önceki halini görmüş olsaydınız, beni daha iyi anlardınız.

Xenophobia

Nerede ve ne şekilde olursa olsun, ben buna her zaman tepkimi veriyorum. Yoksa, senin emeğine diyeceğim yok.Görevin ben gibiler için cidden kutsaldır.

Burada da dikkat edilmesi, beni yine memnun etmiştir. Kendime sormaya başladım, hep mi memnun olacağım bu forumda? :)

dogubuntu

cedega nın çok sorun çıkardığını duymuştum

laresistance31

Alıntı yapılan: Sypro - 08 Eylül 2008 - 16:48:13

Kesinlikle katılıyorum.Playonlinux kurup sonradan basının agrımasını engellemek en mantıklısı.

Sadalmelik

Linuxu bedava olduğu için  kullanmak yerine geliştirilebilir özgür bir dağıtım olarak kullanmak ne kadar da güzel olurdu. Şahsen Linux paralı olsa idi , ödeyerek satın almak için bir an bile kuşku duymazdım.

Çağlar

@azureel zaten paralı linux Novell Suse misal örnek olarak. Ubuntu'da satılıyor hatta para ile ama ücretsiz olması özgür olmasını destekliyor bence. Para karışınca genelde işler değişir, özellikle Türkiye'de...
We got a badass over here!

Gimp Uzmanı

Bildiğim kadarı ile Ubuntu paralı değilve tamamen açık kaynak. Teknik destek için para alıyorlar sanırım.