Turkcell vınnda yaşadığım sıkıntı ve problem ?

Başlatan devriyepro, 07 Mart 2012 - 14:21:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

devriyepro

arkadaşlar öncelikle merhaba bende hercules marka bi net book var turkcell vınn takıyorum gsm networka girip ordan edit diyorum #99 zaten yazılı APN internet yazıyor ellemiyorum PIN kodu diyor sim kartın pinini giriyorum ama hiçbir şekilde bağlanamadım çok acemiyim ubuntu konusunda bana destek olabilecek arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım

if

@devriyepro, sağ üst köşedeki arama kutusuna "turkcell" yazıp ilgili konulara ulaşabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız bir nokta olabilir, bulacağınız konular o noktayı aydınlatmada yardımcı olacaktır.

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

dilsever

Ben de Vınn kullanıyorum. Önerim pin kodunu kaldırman.

devriyepro

anladım ama benim netbook HERCULES ECAFE içindeki ubuntu bildiğiniz ubuntulara benzemiyor masaüstü bile yok

dimetokavi

Sabit başlıkta kaybolmamak için şu adresi de ziyaret edebilirsiniz; Ki VINN kullanımının özünde internet yerine mgb APN adının verilmesi gerekiyor. Ayrıca PIN kodunu kaldırmanızı bende tavsiye ediyorum (Windows kurulu bir bilgisayara ihtiyacınız olacaktır şüphesiz).
Saygılarımla...

heartsmagic

Alıntı yapılan: devriyepro - 07 Mart 2012 - 17:35:24
anladım ama benim netbook HERCULES ECAFE içindeki ubuntu bildiğiniz ubuntulara benzemiyor masaüstü bile yok

Masaüstü vardır da başka bir şeydir. Sitesinde gördüğüm kadarıyla sanki eski Netbook sürümü var. Ağ yöneticisi yok mu? Vardır sanırım, kısacası önerileri deneyebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.