jQuery'de drop işlemi sonrasında klonlama

Başlatan Timur, 01 Mart 2012 - 12:49:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Timur

Arkadaşlar jQuery'de html sayfası içerisindeki bir resimi div'in içerisine drag&drop yaptığım zaman bıraktığım alana aşağıdaki linkte bulunan başlıkta yazdığım şu kodun çalışıp tabloyu klonlamasını istiyorum. Bu konu da bana yardım edebilir misiniz?

function clonetable() {
var aydi = $('input#gizli').val();
$table = $('table#tbl0').clone().attr('id', '#table' + aydi).appendTo("#div1");
$("input[type='radio']", $table).prop("name", "ans_" + aydi);
aydi++;
$('input#gizli').val(aydi);     
}

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=31966.0

Timur

başlık hala güncel arkadaşlar. lütfen biri yardım önerisinde bulunsun bana  :-\

burk

@Timur başlığa böyle alakasız şeyler eklemeyin. Ayrıca bu başlığı neden verdiniz? O konunun açılmasını mı istiyorsunuz?

Timur

Alıntı yapılan: burk - 12 Mart 2012 - 20:31:41
@Timur başlığa böyle alakasız şeyler eklemeyin. Ayrıca bu başlığı neden verdiniz? O konunun açılmasını mı istiyorsunuz?

o konunun açılmasını isteseydim açılmasını istediğimi yazardım. İki başlık arasında fark olduğunu belirtmek isterim. burada linkini verdiğim başlık sadece referans olarak kullanılıyordu??

burk

Alıntı yapılan: Timur - 12 Mart 2012 - 20:39:40
burada linkini verdiğim başlık sadece referans olarak kullanılıyordu??
Yani yardımcı olmak isteyenlere danışma kaynağı olsun diye mi o bağlantıyı verdiniz?

Timur

Alıntı yapılan: burk - 12 Mart 2012 - 20:58:14
Yani yardımcı olmak isteyenlere danışma kaynağı olsun diye mi o bağlantıyı verdiniz?
Evet. Sonuçta yazdığım kodun amacının o başlıkta anlatıldığını, ve bunun bu başlıkta sorduğum şeyin içinde nasıl kullanmayı istediğimi daha iyi belirtmesi için verdim bağlantıyı.

burk

Tamam konu bence şimdi açıklığa kavuştu, kolay gelsin. :)

Timur