Forum moderatörlerinin muamelesi .

Başlatan adnan1289, 11 Şubat 2012 - 16:55:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Aequitas

Alıntı yapılan: adnan1289 - 14 Nisan 2012 - 19:37:01
u arada ortaya bir laf atıp kaçma gibi bir durum yok ( bana bunu yakıştıran arkadaşa söylüyorum ).

Mesaj alındı. İlk mesajınız ile benim bunu söylediğim mesaj arasında yaklaşık bir ay gibi azımsanmayacak bir süre olduğu için böyle bir tepki ortaya koymuştum. En nihayetinde verdiğiniz cevap da mesajınızdan 64 gün sonra geldi. Açıkçası bu durumu kime anlatsak "ortaya laf atıp kaçmak" olarak nitelendirirdi. Ama yine de cevap geldiği için kendi adıma özür dilerim. Keşke şu "sert cevaplar" hakkında somut örnek verseniz. "Şu başlıkta şu kişiye kullanılan şu ifadeler sert ve yakışıksızdır" gibi. Ben de merak ettim çünkü.

Öfkelenmeyin.
           Hz. Muhammed (sav)

if

@adnan1289, benim iletilerimden sert bulduğunuz, kızdığımı düşündüğünüz bir kaç tanesini örnek verebilir misiniz? Hani, gerçekten sert yazmışımdır ama ben hiç farkında değilimdir ya da aslında hiç de sert yarmamışımdır da öyle algılanıyordur veya başka bir şey. Görelim durum neymiş.

burk

@adnan1289 eğer bahsettiğiniz gibi şikayetinizde samimiyseniz inanın bizler de bu tip geri bildirimler almayı çok önemseriz. Lütfen sizin dikkatinizi çeken; bu başlığı açmanıza sebep olabilecek iletilerden en az bir-iki tanesini, geçtikleri konunun bağlantısıyla birlikte buraya sıralayın.