Ubuntu Türkiye E-dergisi SUDO'nun 37. Sayısı

Başlatan bytan, 22 Ocak 2012 - 16:23:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bytan

Ubuntu Türkiye E-dergisi SUDO'nun 37. sayısı.

* Linux Dünyasından Haberler
* CLEMENTINE
* Müziğe Giden Yol/MAGNATUNE
* Ubuntu Üzerine Değişik Bir Yazı
* KDE Araçları
* SCRIBUS
* CHROME/CHROMIUM Geliştirici Eklentileri
* Bir Eklenti Hikayesi / WORDPRESS
* En Güzel Masaüstü

İndirmek için: http://sudo.ubuntu-tr.net/?file_id=42
Blog Sayfası : Ubuntu Türkiye E-dergisi SUDO'nun 37. sayısı
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

burk

Her şeyden önce gittikçe uzmanlaşan bir dergi görüyorum, son sayı da bu süreci tamamlar nitelikte olmuş. Bu güzel dergi için emeğinize sağlık, katkıda bulunan her arkadaşa çok teşekkür ederim. :)

FıratikUS

Ellerinize sağlık çok güzel bir sayı her zaman ki gibi ; özellikle kapak enfes olmuş  ;)
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

matrax_41

Felâsife

Güzel sayı olmuş, teşekkürler emeği geçenlere.

KDE Araçları kısa olmuş derken devamınında geleceğini okuyunca sevinmedim dersem yalan olur, umarım bu güzellikte devam yazılarını okuruz.

Bir $USER 'in isyanını (Ubuntu üzerine değişik bir yazı) yazan açısından çok keyifli olmasada  :D okuyucu açısından okumak çok keyifliydi belirtmeden geçemeyeceğim.
Sanki o yazınında devamı olacakmış gibi bir his var içimde,

"İnatla uğraşmak lazım, adamakıllı araştırmak, bulmak lazım. yazmıştım bunu: Linux, bir gönül işidir. " ;D
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

ersinkandemir

Çok güzel bir sayı olmuş. Tasarım gerçekten çok şık. Tüm emeği geçenlerin eline sağlık.
Where there's a shell, there's a way.

OnurK

Ellerinize sağlık. Fakat gözüme bir şey takıldı :
Son sayfada ''Özgürlüğün sınırlarını sen belirle !'' sloganının altında, ubuntu-tr.net yerine ubuntu-tr.com yazılmış.
Bu arada sudo, tasarımını çok beğendiğim bir dergi. Tasarım ekibine selam olsun.
We are silenced by the night.

cerencalici

Alıntı yapılan: Felâsife - 25 Ocak 2012 - 20:11:20
Bir $USER 'in isyanını (Ubuntu üzerine değişik bir yazı) yazan açısından çok keyifli olmasada  :D okuyucu açısından okumak çok keyifliydi belirtmeden geçemeyeceğim.
Sanki o yazınında devamı olacakmış gibi bir his var içimde,

Olabilir tabi neden olmasın. :)
Backspace tuşunu kırdım, mutsuzum. :S

matisse

Alıntı yapılan: Ersin Kandemir - 25 Ocak 2012 - 23:04:38
Çok güzel bir sayı olmuş. Tasarım gerçekten çok şık. Tüm emeği geçenlerin eline sağlık.
Alıntı yapılan: OnurK - 26 Ocak 2012 - 00:32:06
Ellerinize sağlık. Fakat gözüme bir şey takıldı :
Son sayfada ''Özgürlüğün sınırlarını sen belirle !'' sloganının altında, ubuntu-tr.net yerine ubuntu-tr.com yazılmış.
Bu arada sudo, tasarımını çok beğendiğim bir dergi. Tasarım ekibine selam olsun.
"TASARIM EKİBİ" adına asıl ben güzel yorumlarınız için teşekkürlerimi iletiyorum.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın.
Uçar gider, koşsan da tutamazsın...