Forum üyeleri arasında aktiviteler

Başlatan emrahmen, 21 Ocak 2012 - 08:41:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emrahmen

Merhaba Ubuntu kullanıcıları öncelikle bu forumu çok beğeniyorum.Diğer işletim sistemlerinin kullanıcılarında bencillik daha bir ön planda,fakat ubuntu tr üyelerinde paylaşmak önplanda olduğunu görüyorum.Hiç tanımadığım sizleri tebrik ederim.Hiç tanımadığım diyorum.Çünkü bence tanışmamız lazım.Acaba sitede bir aktivite formu oluştursanız.Bütün ubuntu gönüllüleri biryerlede toplansak belli zamanlarda görüşmeler ayarlansa nasıl olur.Organizasyonlar düzenlesek.Ayda yılda hiç olmazsa oturup bir bardak içmek?

decent

Merhaba @emrahmen,
Öncelikle şu cümlenin yakışıksız olduğunu belirtmem gerektiğine inanıyorum.
Alıntı YapDiğer işletim sistemlerinin kullanıcılarında bencillik daha bir ön planda
Çünkü biz önce kendimize bakmamız gerek, kendi hatalarımızı görmeye çalışmamız gerek, başkalarının değil..

Üyeler arasında yapılabilecek etkinliklere gelince;
Üyeler kendi arasında düzenleme yapabilirler, etkinlikler düzenleyebilirler, tamamen kendilerinin tasarrufundadır.

emrahmen

@decent Merhaba hemen düzelteyim afedersiniz anlatmak istediğim gibi yazmamışım. Sistem bencil,kullanıcıları tabii ki de bencil değil!Hayırlı günler

heartsmagic

@emrahmen, daha önce de etkinlik istekleri geldi. Biz kendi adımıza etkinlikleri düzenlemek istemiyoruz pek. Bunun farklı sebepleri var, yoğunluk, farklı şehirlerde bulunma gibi. İsteyen üyeler kendi aralarında anlaşarak rahatlıkla buluşabilirler @decent'in söylediği üzere.

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.