[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Ocak 2012)

Başlatan alquirel, 15 Ocak 2012 - 13:14:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Ocak 2012)

yavuz21
8 (16%)
Rbbt
10 (20%)
Mustafa Kalkan
6 (12%)
Felâsife
13 (26%)
KemalALKIN
12 (24%)
özgürubuntu
7 (14%)
casiraghi
10 (20%)
DoGuKaN
7 (14%)
dewilman
3 (6%)

Toplam Oy Verenler: 50

Oylama kapandı: 20 Ocak 2012 - 13:14:49

matrax_41

Alıntı yapılan: eribol - 18 Ocak 2012 - 15:59:32
Ben niçin bu mesajdan hiçbir şey anlayamıyorum? Benim algılayışımda mı sorun var yoksa mesajın içeriğinde mi?

@eribol, rbbt'nin ekran görüntüsü http://ompldr.org/vYzN1MQ/a%C3%A7%C4%B1l%C4%B1%C5%9F4.png bu linkle değişmiş. Senin gördüğün tarayıcının önbelleği sanırım.

eribol

özgürubuntu

matrax_41

Alıntı yapılan: eribol - 18 Ocak 2012 - 16:20:52
Hâlâ anlayabilmiş değilim ama neyse :)

Bu gün bazı internet sitelerinde "sopa"yı protesto amacıyla ekran karartma eylemi var. Wikipedia'nın ingilizce sayfaları, mozilla vb... oluşumlar bu eyleme destek veriyor. Yani bu gün için bu siteler hizmet vermeyip ekranlarını karartıyorlar.

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/

yavuz21

Alıntı Yap
Ben niçin bu mesajdan hiçbir şey anlayamıyorum? Benim algılayışımda mı sorun var yoksa mesajın içeriğinde m
Hocam Sopa türkiyedeki güvenli internet gibi bişey amerikada çıkacak o sitede onu protesto için  bir kaç günlüğüne kapandı verdiğim linkden daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

mylmazer

@Felâsife
@KemalALKIN
için kullandım oylarımı. Ekran görüntülerini göremediğim (karartma eylemi vb) arkadaşları değerlendirmeye alamadığım için, o arkadaşlardan özür diliyorum.

alquirel

Oy kullanmak için son 24 saatin içine girmiş bulunmaktayız. ;)

KemalALKIN

İyi valla benimde Cumartesi ve Pazar Sınavlarım var yarın öğleden sonra göreceğiz sonuçları.
www.tckemal.ist

yavuz21

Yarın karneden sonra göremeyeceğim sonucları 5 zayıf varda :) Pc'yi açamam heralde şimdiden oy verenlere teşekkür ederim sonra görüşemessek eğer.

Rbbt

Benimde finaller var belki uğrayamam, birinciyi şimdiden tebrik ediyorum.
What happens when I become main source of a pain!!!

heartsmagic

Alıntı yapılan: yavuz21 - 19 Ocak 2012 - 20:58:28
Yarın karneden sonra göremeyeceğim sonucları 5 zayıf varda :)

Konuyu çok dağıtmak, çok da özele girmek istemem ancak yorum yapmak istiyorum yine de :)
@yavuz21, zayıflar düzeltilir hem de çok kolay bir şekilde ancak güven zayıflığı düzeltilemez. Bu nedenle üzülsen de, sıkılsan da bazı şeyleri tekrar gözden geçir. /etc/hosts. anlamışsındır sen onu sanırım :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

özgürubuntu

@Felasife'yi tebrik eden ilk kişi olayım.. PCBSD'nin kazanmasına ayrıca sevindim

alquirel

Ben de ikinci kişi olayım. :)

Sanatından ötürü @Felâsife abimizi, azminden ötürü de @KemalALKIN kardeşimizi tebrik ediyorum.
(Yine favorim kazandı :P )

Felâsife

Oy birinci olmuşum, final uğurlu gelmiş  ;D

Teşekkürler sevgiler, saygılar :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

DoGuKaN

Rbbt

Tebrikler @Felâsife, bize BSD'yi sevdiren kişi   ;D

@KemalAlkın, masaüstü gerçekten güzeldi emeklerinden dolayı onu da tebrik ediyorum (:

Bana da 10 oy gelmiş, teşekkür ediyorum oylayan arkadaşlara (: 
What happens when I become main source of a pain!!!

muradisdan

furkankalkan

FreeBSD 'nin babası Felasife'ye bir teşekkürü borç bilirim :) Bu arada şaka maksatlı katılmıştım bu yarışmaya. 3 oy bile alabildiğime sevindim :)
Lover
twitter.com/furkan_kalkan1

KemalALKIN

Tüh be:
1.- Felâsife 13 (17.1%)
2.- KemalALKIN 12 (15.8%)

Birinciyi tebrik ederim, 1 oyla kaybetmek acı verici :D ama 2. kez katılarak 2. olmakta güzel duygu (1. de sonunculuk :D), bundan sonra herhalde Unity ile gireceğim yarışmaya :). KDE kazandı!
www.tckemal.ist

Göktürk

tebrikler felasife kemal ikinci olman bile yeter her zaman tasarım show yapıyosun zaten :)
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

Felâsife

Teşekkür ederim arkadaşlar.

@KemalALKIN
Az kaldı bir dahakine olacak gibi  :D

@dewilman
Bizden baba değil olsa olsa haylaz çocuk olur,  o da olursa ;D

Bu arada FreeBSD 9 sürümünü  BSD 'ciler Dennis Ritchie 'ye ithaf etmişler, baba deyince aklıma geldi :)
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?