AssaultCube oyununda beyaz ekran sorunu

Başlatan Tomas, 10 Ocak 2012 - 12:47:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tomas

Arkadaşlar AssaultCube kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Ama bi sorun var ki gözümü çok acıtıyor :) Oyuna girip başladığımda, adam görünür görünmez ekran çok hızlı bi şekilde bembeyaz oluyor, ardından oyuna geri dönüyor...takılma olmuyor hızlıca oyunu en yüksek ekranımda oynuyorum(1440x900) , hem de kalite INSANE, küçücük bir takılma yok ama bu ekran gözümü çok acıtıyor... Sorun ne olabilir ?

alquirel

Alıntı yapılan: Tomas - 10 Ocak 2012 - 12:47:27
Arkadaşlar AssaultCube kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Ama bi sorun var ki gözümü çok acıtıyor :) Oyuna girip başladığımda, adam görünür görünmez ekran çok hızlı bi şekilde bembeyaz oluyor, ardından oyuna geri dönüyor...takılma olmuyor hızlıca oyunu en yüksek ekranımda oynuyorum(1440x900) , hem de kalite INSANE, küçücük bir takılma yok ama bu ekran gözümü çok acıtıyor... Sorun ne olabilir ?

Sadece açılışta bir kere olup biten bir sorun için "Acil yardım edin" ifadesini başlığa eklemek çok gereksiz. Kaldı ki en acil sorunlarda bile başlıklardaki "acil yardım edin" tarzı ifadelere onay vermeyip müdahale ediyoruz.

Lütfen başlık seçiminde daha özenli olun. Teşekkürler.

Tomas

Özür dilerim de olup BİTMEDİ... BİTSE yazmam buraya. Konu hakkında bir düşünceniz varsa belirtirmisiniz lütfen...

alquirel

Alıntı yapılan: Tomas - 10 Ocak 2012 - 12:59:16
Özür dilerim de olup BİTMEDİ... BİTSE yazmam buraya. Konu hakkında bir düşünceniz varsa belirtirmisiniz lütfen...

Ne yazık ki oyunlar ve ekran kartlarıyla ilgili pek bir tecrübem yok.

Tomas