Aranızda Haxball oynayan var mı ?

Başlatan Tomas, 05 Ocak 2012 - 12:29:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tomas

Beyler haxball oynuyorum. Ama yabancılarla oynamaktan çok sıkıldım. Oynayanlar lütfen konuma cevap yazsın.
Oynamayı bilmeyenler için kısaca oyunu anlatayım;
Oyuna girerken bir Nickname seçiyorsunuz. Sonra karşınıza uzun bir liste çıkıyor. İsterseniz o listeden birine girip oynuyorsunuz, isterseniz de oda açıp başkalarının gelmesini bekliyorsunuz.
Oyun neredeyse bir futbol oyunu :) Hatta neredeyse değil, bir futbol oyunu... Girdiginiz adla bir adam oluyor, (adam dedigim yuvarlak bi disk) ve çeşitli sahalar seçebiliyorsunuz. Kırmızı, Mavi ve İzleyici takımı var. Stadiumda Kırmızılar(Red Team) solda Maviler(Blue Team) sağda başlıyor. İzleyiciler ise topu izliyor. Oda açarken odanın max kaç kişilik olacağını siz belirliyorsunuz. Belirlediğiniz kişi sayısından fazla gelirse o fazladan gelen kişiye oda dolu uyarısı veriyor. Bu arada oyun yön tuşlarıyla oynanıyor (WASD de olabilir). X ile şut çekip(CTRL de olabilir) Shift ile pas verebiliyorsunuz(Alt)

Neyse çok konuştum. Oynayan varsa söylesin biraz stres atalım :)

noktakom

Aslında berbat gözüküyor :) ama bir deneyelim istersen. Countdown diye bir nickle girdim.

Tomas

forum.ubuntu-tr.net

adında bir oda açtım listede görürsün. Şifre koydum kimse girmesin diye. Bul onu şifresi asd :D

noktakom

tamam girdim ama baştan söyleyeyim fazla fark atıp rezil etme :)

Tomas

Başka oynayan yok mu arkadaşlar ?