[Çözüldü]Ubuntu 11.04'de Dizin Bulma Problemi

Başlatan özbilen, 04 Şubat 2012 - 11:40:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özbilen

Dün gece saat ikiye kadar yatmayıp ubuntuyu 11.04'e yükselttim :) Ancak daha önce uygulamalardan giripde bulduğum(hoş şu an hiçbir şeyi bulamıyorum) Wineyi nereden bulabilirim?
özBilen

travego0403

Sol üst köşedeki Ubuntu simgesine tıklayın. Açılan arama satırına istediğiniz uygulamanın adını yazınız ve aşağıda listelenecektir. Bir başka yolda Arama satırı açıldıktan sonra alttan, sayfayı arama sayfasından Uygulamalar sayfasına geçirebilirsiniz.

Buna Unity ortamı deniyor ve Unity ortamına hoşgeldiniz diyorum.  :)
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

özbilen

winenin kendisi değil kayıt dosyası lazım bana onun için başlık açtım ancak belirtmeyi unutmuşum
özBilen

travego0403

Başlangıç Dizininde CTRL+H ile gizli dosyaları görünür yapın. .wine uzantılı dosyanın içerisinde wine ayar dosyaları, C, ve reg dosyaları mevcut acaba bunlardan mı bahsediyorsunuz?
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

özbilen

Alıntı yapılan: travego0403 - 04 Şubat 2012 - 12:05:55
.wine uzantılı dosyanın içerisinde wine ayar dosyaları, C, ve reg dosyaları mevcut acaba bunlardan mı bahsediyorsunuz?
Evet wine ile yüklediğim dosyaların bulunduğu klasör

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Şubat 2012 - 12:12:34

dosyaları buldum. Ev klasörü içerisinde gizlenmiş şekilde.. @travego0403 saol kardeşim
özBilen

heartsmagic

Etiket için teşekkür ediyor ve konuyu kapatıyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.