Her Türlü Video ve Müzik Hızlı Yürütülüyor

Başlatan Rojo Comandante, 01 Aralık 2011 - 17:13:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rojo Comandante

Başlıkta da dediğim gibi her türlü video ve ses hızlı yürütülüyor ve bu nedenle ses gelmiyor. Forumda aradım ama sadece soru konuları var ve sorunu çözenler nasıl çözdüklerini yazmamışlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

zeusmaster

Hocam kernel yüklediniz mi? Ya da herhangi bir güncelleme?
Up and Running...

Rojo Comandante

zeusmaster

Hocam aynı sorunu ben güncelleme yaptıktan sonra yaşamıştım kernel(linux-headers-3.0.12- linux-image-3.0.12-linux headers-3.0.12-generic)sürümünü yüklersen sorun çözülür sanırım.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Aralık 2011 - 17:37:44

Ek olarak
Alıntı Yaplspci | grep Audio
lsmod | grep snd
aplay -l
cat /proc/asound/card0/codec#* | grep Codec
cat /proc/asound/card0/codec#0 | grep Codec
cat /proc/asound/card0/codec#1 | grep Codec

Sorun çözülmezse bunların çıktılarını ayrı ayrı verirseniz eminim @if yardım edecektir :)
Up and Running...

Rojo Comandante

Açıkcası paket sorunu olduğunu sanmıyorum çünkü birden bire oldu. Belki bir hotkey olabilir.  ???

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Aralık 2011 - 18:23:19

Evet Guest olarak yapınca kullanıcı girişini sorun olmuyor ama normal kullanıcı hesabında video hızlı akıyor.

heartsmagic

Bunun bir kısayolu yoktur diye düşünüyorum, bir şeyler bozulmuştur muhtemelen. Youtube izlerken oldu, peki sorun sadece Flash üzerinde mi oluyor?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Rojo Comandante

Hayır her sistemdeki müziklerde de aynı sorunu yaşıyorum.

heartsmagic

Ses tercihlerine baktın mı, aygıt olarak ne seçili? Değiştirip bir de öyle dene bakalım müzikleri falan.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Ayyufa

Aynı durum tıpatıp bende de oldu. Bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi.