compiz ayarlarını sıfırlamak istiyorum

Başlatan sireno52, 03 Ekim 2016 - 08:07:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam arkadaşlar  compiz resetlemem lazım  nasıl yapabilirim zira  compiz  eski compiz değil  bir türlü çözemedim   yok pasiflaeştir yok aktifleştir birini pasif yapıyorum  diğerini aktif yapıyorum  karşıma 3 seçenekli bir pencere daha geliyor  compiz allak nbulak oldu  ekranda simgeler hepsi kayboldu   şunu fabrika ayarlarına dönderme denen olay yokmu yani compizi öncede   compizle yaptığım şeyleri şimdi yapamaz oldum  :(
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

ata1

sireno52

ya bu eski  compizi özledim desem yeridir   sade ve kullanışlıydı bu ne ya    böyle  sadece esnek pencere yapabildim küp döndürme yanarak kaybolma yapamıyorurum   bayağı uraştırdı desem yeridir
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

ata1

Onlar bizim aur depodan da kalktı 0.8 sürümüne kadar var diyor . Yani dowgrandeler falan çok karmaşık bu nedenle kde eklentileri kurup yapıyoruz evektleri  :))

tarantulapasa

compiz -- replace

compiz (core) - Warn: Unknown option '--'

compiz (core) - Error: Screen 0 on display ":0" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
compiz (core) - Fatal: No manageable screens found on display :0

böle bir hata verdi sebebi nedir acaba

ata1

[mention=619744]@tarantulapasa[/mention] özelden sorduğun soruya yanıt veremedim form mesaj kutun dolmuş.
sorunun yanıtıda burada ayrıca manjaro kde kullandığını belirt ki yardımcı olacaklar bilgi sahibi olsun  :))
https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?id=68263

[mention=619744]@tarantulapasa[/mention] gelen mesajlarını silmelisin