Avrupa birliği proje yazımı

Başlatan zeusmaster, 04 Aralık 2011 - 22:57:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zeusmaster

Aklıma şöyle  bir şey geldi.Yazın bir tatil bölgesinde Linux kampı yapmak için avrupa birliği projesi hazırlasak ve para alsak.Bu para ile üniversite öğrencilerini toplayabilsek nasıl olur acaba?Sitedeki arkadaşların zamanı olmadığını çok iyi biliyorum bu yüzden yazın bir tatil bölgesinde yaparsak hem tatil yapmış oluruz hem de güzel bir çalışma olur diye düşünüyorum.
Up and Running...

alquirel

Para alsak kısmını anlamadım :)
Nasıl bir proje ve nereden para almış olunuyor?

zeusmaster

Alıntı yapılan: alquirel - 05 Aralık 2011 - 05:30:54
Para alsak kısmını anlamadım :)
Nasıl bir proje ve nereden para almış olunuyor?
Avrupa birliği hayat boyu öğrenme ya da gençlik programları var ve parayı AB'den hibe olarak alıyoruz.Bayağı arkadaşım proje yazıp yurt dışında bayağı etkinlik yaptılar
Up and Running...

Uzay

Bahsettiğiniz projelere özel kişiler başvuramıyor. Tüzel kişilik sahibi olmak gerekiyor. Ancak bir sivil toplum kuruluşu ya da resmi kuruluş adına başvuru yapılabilir. Öncelik olarak engelli bireylerin eğitimini ya da çevreyi gözeten projeler destekleniyor.

2012 yılı teklif çağrısını okumanızı öneririm.
Linux user #522783

(\_/)
(O.o) (> <) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

zeusmaster

Projeyi dernek oldukları için http://www.lkd.org.tr ile yazmak daha doğru olur .
Up and Running...

yakusha

her türlü projeye beş para etmez fiziki varlığımla katılıma hazır olduğumu belirtmek isterim...
Artık bu forumu kullanmıyor.