Bazı oyunları kuramıyorum

Başlatan ironic, 27 Ağustos 2008 - 15:04:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ironic

Oyuna girdikten sonra

AltGr + ü ' ye basıp konsolu açacaksınız.

sırasıyla

bot_enable 1

/reload

komutlarını yazdığım şekliyle girin.

Oyun yeniden başlatılacak

Başladıktan sonra tekrar

AltGr +ü ' ye basıp konsolu açın.

bot.cfg dosyası oluşturmuş ve gerekli dizine koymuşsanız ;

/exec bot

oluşturmayıp teker teker bot eklemek içinde

/addbot bot bot ismi gücü takımı

şeklinde ekleyebilirsin.

Ör: /addbot Cheetah 85 Red

Botlar genelde bazı bölgelerde beklediğinden üst düzey bir kapışma beklemeyin.  :D ama gördüler mi de afları yok.Tabi derecesi düşükse durum değişiyor.  Tavsiyem "capture the flag" modunda oynamanız. En azından bayrak çalmaya geliyorlar.  :)

holywars

Eyvallah şimdi oldu, teşekkür yardımlar için :D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Haziran 2009 - 21:25:18

Son bir soru daha, gerçi windows ile alakalı ama  :)

P3 733Mhz 320 ram olan makinada kurmaya çalışıyorumda oyunu, OpenGL hatası veriyor, acaba boşunamı uğraşıyorum ::)

ihtiyar said

Bana, boşuna uğraşıyorsunuz gibi geldi. :) Ekran kartı kaç mb olabilir ki? OpenGL olma ihtimalini düşünmek bile istemiyorum. :)

holywars

onboard ekran kartı kısaca tarihi bir makina, lakin 6 sene önce CS oynayabiliyordum. :)

holywars

8.04'de oynayabildiğim Urban TError bu sefer 9.04'de çalışmaz oldu. :(

Alıntı Yap"ioUrbanTerror.i386" cannot be opened

No application suitable for automatic installation is available for handling this kind of file.

Ne yapmam lazım, nedir eksik olan acaba?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : Pzt 03 Ağu 2009 06:16:02 GMT-2

Acele etmişim:)

Alıntı YapBir de bu dosyaya sağ tıklayıp, Özellikler>Erişim Hakları>Bir program gibi çalışmasına izin ver seçeneğinin yanına bir tik atarak deneyin.

Teşekkürler :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : Pzt 03 Ağu 2009 09:07:55 GMT-2

Şİmdide urban terror'de ut2_bogazici_b2t isimli haritayı indiremiyorum.

ALdığım hata mesajı:Can not autodownload missing file(s), because the cURL library could not be loaded.

ironic

home/kullanıcı adı/.q3a/q3ut4/ içerisine aşağıdan indireceğin haritayı ekle. Bende vardı.  :)

http://www.mediafire.com/?sharekey=9e5fc30a167c6b9fc2b435915e8821d7e04e75f6e8ebb871

heartsmagic

Alıntı yapılan: holywars - 03 Ağustos 2009 - 09:13:18
Şİmdide urban terror'de ut2_bogazici_b2t isimli haritayı indiremiyorum.
ALdığım hata mesajı:Can not autodownload missing file(s), because the cURL library could not be loaded.

Bu zaten diğer başlıkta cevaplanmadı mı? Elle indirebileceğin anlatıldı sana sanırım. Fakat bu aldığın hatanın sebebi muhtemelen sisteminde curl yüklü olmamasıdır. Kurup deneyebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Khan

Dün Hardy Heron'a başarılı bir geçiş yaptım. AC'yi kurdum; GNOME'de çalıştıramadım(Compiz'den olabilir.). Bugün, merak ettiğimden LXDE'yi yükledim. Menüde gezerken yanlışlıkla oyunun üstüne tıklayınca çalıştı. :D

Bunun için bu iletiyi yazayım, dedim. Arkadaşlara tavsiyem, oyunları LXDE'de oynamaları. LXDE, sistem kaynaklarını neredeyse hiç harcamıyor; bayağı performanslı çalışıyor. Doğal olarak oyunların performanslı çalışmasını sağlıyor. :)

acer

Alıntı yapılan: ironic - 19 Haziran 2009 - 15:10:24
Oyuna girdikten sonra

AltGr + ü ' ye basıp konsolu açacaksınız.

sırasıyla

bot_enable 1

/reload

komutlarını yazdığım şekliyle girin.

Oyun yeniden başlatılacak

Başladıktan sonra tekrar

AltGr +ü ' ye basıp konsolu açın.

bot.cfg dosyası oluşturmuş ve gerekli dizine koymuşsanız ;

/exec bot

oluşturmayıp teker teker bot eklemek içinde

/addbot bot bot ismi gücü takımı

şeklinde ekleyebilirsin.

Ör: /addbot Cheetah 85 Red

Botlar genelde bazı bölgelerde beklediğinden üst düzey bir kapışma beklemeyin.  :D ama gördüler mi de afları yok.Tabi derecesi düşükse durum değişiyor.  Tavsiyem "capture the flag" modunda oynamanız. En azından bayrak çalmaya geliyorlar.  :)

Ben bunları denedim ve bot atabildim ama bot attıktan sonra (1-2dk) urban teror kapanıyor (masa üstüne atıyor). Bu hatayı hem vistayadaken hem de ubuntudayken alıyorum. Var mı bunun bir çözümü?

heartsmagic

Bot atmadan sorun yok kısacası? Neden kaynaklandığını bulmamız güç gibi. Zira oyunun kendisinde sorun olsa sürücü vs. deriz. Yok UT farklı sürümlerde olsa oraya bir bakarız ama UT sürüm değiştirmedi son zamanlarda yanlış bilmiyorsam. Ben en son denediğimde sorun yoktu bot meselesinde.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ironic

Bu sorun çok büyük ihtimalle oyundaki hatalarla ilgili. Denediğim iki makinede de sonuç aynı. Herhangi bir araştırma yapmadım. Bazı haritalarda (ör: austria ) sürekli oluyor. Dressing room ve abbey de pek sorun yaşamadım.