Emesene Bağlantı sorunu

Başlatan Linux, 11 Kasım 2011 - 11:00:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linux

arkadaşlar, bugüne kadar msn 1.6.3 sürümünü sürümünü kullanıyordum. ancak dün ve bugün itibari ile hiçbir şekilde hotmail sunucularına bağlantı sağlayamadım. güncelleme yaptım. bu sefer bağlantı sağladım ancak, birisi bana ileti yazdığında program çöküyor. bu konu hakkında fikri olan ve daha önce başına gelen var mı ?

ek olarak, msn clienti olarak daha iyi bir önerisi olan var mı ?

Rbbt

Aynı sorun bende de meydana geldi bir iki mesaj yazıyordum ondan sonrası karşı tarafa gitmiyordu, denemediğim sürümü kalmamıştı emesene nin ama hepsinde aynı sorun meydana geldi, bir gün düzgün çalışıp ertesi gün yine aynı şeyi yapıyordu. Amsnde de çökmeler oluyordu o yüzden bende kaldırdım ve pidgin kullanmaya başladım pidginde yazışma sıkıntısı çekmiyorum tek sıkıntı özel ifadeleri görememem onun dışında bir sorun yok (:
What happens when I become main source of a pain!!!

Linux

Şu an Pidgin ile sorunsuzca bağlanıyorum ancak, Emesene 'nin bu soruna çare bulması gerekli diye düşünüyorum; çünkü çok kişinin bu sorunu yaşadığını araştırmalarım sonucunda gördüm. Oysa uzun zamandır beğenerek kullandığım tek msn clientiydi.

heartsmagic

@Linux, 10.10 üzerinde misin sen? Güncel sürümle de bu sorun yaşanıyor mu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

syagdiran

Empathy'de de aynı sorun var. Hiç bağlanmıyor.

istanbul

son 10 gündür emese bendede acilmiyordu tam foruma yazacaktımki dün msn client gibisinden bir güncelleme düstü, ondan sonra hic problem yasamadim hemen baglandi.

ev dizinindeki emesene ayarlarini silmek cözüm olabilirmi?