Ve o da oldu: Unity yan panel alta indi !

Başlatan decent, 27 Ekim 2011 - 15:32:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

decent

@omercetin78,
Bu PPA kaynağındaki peketlerin Ubuntu 12.04 desteği yoktur.
Sadece Ubuntu 11.10 sürümü için geçerlidir.

metin.35

güzel paylaşım teşekkürler. acaba 12.10 da yapılabilirmi ?

matrax_41

Alıntı yapılan: metin.35 - 21 Kasım 2012 - 16:34:10
güzel paylaşım teşekkürler. acaba 12.10 da yapılabilirmi ?

12.10 için yapılamıyordu sanırım.

arpia

"11.10'un gözünü seveyim" diyorum bu durumda. Zaten çok başka sebeplerden kaç zamandır söylemek istiyordum, içimde kalmadı :)

Jey@Nfer

Ya bunun 12.04 için olanı gelmedi mi hala :(
Hırs , azim , tevekkül ...

www.mehmetvahit.net

Bendini

12.04 e uygun bi hali yolu yordamı yokmu bunun 2014 oldu hala tık yok çok araştırdım bişey bulamadım bilgisi olan varmı ?

heartsmagic

Sorun zaten senenin 2014 olması. Unity geliştiricileri böyle bir şey düşünmüyorlar, dışarıdan insanların da bunu uzun soluklu olarak devam ettirmesi mümkün değil. Eğer bu çok önemli bir sorunsa rıhtım (dock) uygulamalarını kullanabilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

BayboraKaan

O zaman bu konunun değeri pek kalmadı gibi.

Bendini

Alıntı yapılan: heartsmagic - 10 Ocak 2014 - 03:01:56
Sorun zaten senenin 2014 olması. Unity geliştiricileri böyle bir şey düşünmüyorlar, dışarıdan insanların da bunu uzun soluklu olarak devam ettirmesi mümkün değil. Eğer bu çok önemli bir sorunsa rıhtım (dock) uygulamalarını kullanabilirsin.

Diğer uygulamaların çoğunu denedim unity başlatıcısı gibi fonksiyonlu ve sade görünümlü değil ve aşırı yapmacık görünüyor.
Solda değilde altta olsaydı alan genişlerdi ve 1280 1024 çözünürlüğünde unity panelini gizleyip kullanmadığın ve tarayıcı yakınlaştırmasını %90 a düşürmediğin sürece facebook da kenar sohbet ve gönderi çubuğu görünmüyor twitter da da görüntü ve yazılar kayıyor. Unity başlatıcısını istersen en küçük hale getir bu yine aynı kalıyor. yada ben fazla takıntılıyım bilmiyorum iyi forumlar.

haciyatmaz

merhaba,

64bit bilgisayara Ubuntu 14.10 yükledim biraz evvel, paneli asagi alamadim. bu sürümde gerceklesmiyor mu acaba henüz?

ayrica bu baslikla alakasiz ama bu sürüm, kullanmis oldugum lenovo G510'da yavas calisiyor olabilir mi? var mi bu konuda muzdarip olan ve/veya cözümü olan?

tesekkürler...

meda

Unity yeni sürümlerinde yan panel aşağı alınmıyor. 
Yaşadığınız sorunla ilgili forumda ekran kartı sürücüsü, Bumblebee gibi konuları araştıdıktan sonra ilgili bölüme yeni bir açın ki buradaki konuyla sizin sorununuz karışmasın. Konu açarkende acil,hemen gibi sözcükler kullanmayın lütfen. Başlık sorunuzu tam olarak yansıtır olsun. Cihaz ve Ubuntu sürümüyle ilgili bilgi aktarın.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"