11.10 beta 2 yi şimdi kursam?

Başlatan Chantre, 12 Ekim 2011 - 01:42:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chantre

Merhaba,

11.10 için or bekliyorum. Yeni bilgisayar aldım 1 haftadır bekliyorum ama şimdi betayı kursam, 2 gün sonra update ile tam 11.10 olur değil mi? 2 gün sonra kurmak ile farkeden bir şey olur mu?
When you play the game of thrones, you win or you die!

decent

Sadece 24 saat beklenebilir...
"Yok şimdi yüklemek istiyorum" dersen,

http://cdimage.ubuntu.com/daily-live/current/oneiric-desktop-i386.iso
http://cdimage.ubuntu.com/daily-live/current/oneiric-desktop-amd64.iso

Final ile arasında çok fark olmayacaktır.
Ki zaten daha önce yüklenmiş olanlardan development branch ifadesi 2 gün önce kaldırıldı.

-Ben olsam- beklemeyi tercih ederdim.

karizmaxi

ben beta 2 kullanıyorum ve 20 saattir güncelleme almadım galiba şu hali yeterince kararlı hem 11.04 ile gördük ki dağıtımın adnın ''kararlı'' olması onu kararlı yapmıyor önemli olan aldığınız verim ve ben 11.10 beta2'yi gayet verimli ve kararlı buldum
Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...

mahira

Arada bir sistem hatası kutucuğu çıkıyor benim kurduğum bir Xubuntu 11.10 beta 2 makinede. Diğer bir başka cihazda da aynı iletileri alıyordum. İlk kez ubuntu beta kuruyorum acaba bu beta sürümlerde olan standart bir davranış mı?

karizmaxi

Xubuntuya özel bi durum olabilir Ubuntuda öyle sorun yok
Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...

mahira

Ayrıca bir netbook (Acer) üzerine de Ubuntu (xubuntu değil) 11.10 beta 2 kurdum. Onda da aynı durum söz konusu (sistem hatası -> İptal ve Raporla düğmeleri)

Luna

Alıntı yapılan: mahira - 12 Ekim 2011 - 15:51:40
Ayrıca bir netbook (Acer) üzerine de Ubuntu (xubuntu değil) 11.10 beta 2 kurdum. Onda da aynı durum söz konusu (sistem hatası -> İptal ve Raporla düğmeleri)

O bende de oldu birkaç kez, beta olmasına verelim aman aman bir sıkıntı cıkmadı 11.04 teki kadar. Onun geliş süreci hatta final süreci de çok sıkıntılı geçmişti. Çok kararlı bir sürüm bekliyorum.
İşlemci : İntel i5 750 2.66Ghz LGA 1156
Ekran kartı : GIGABYTE GTX 470 Super Overclock 1280 MB GDDR5 320 Bit
Ana Kart    : BIOSTAR H55 HD LGA1156 DDR3-1600
HDD : WESTERN DIGITAL Caviar Blue (WD3200AAJS) 3.5inç 320GB
RAM : G.SKILL Ripjaws 2 GB DDR3 1333Hz CL9 + 4 GB Team Elite 1333 Mhz
Kasa : Aerocool X Strike Mid Tower
PSU    : XILENCE Eco Series 550W