Backtrack Linux Turkish Edition yayınlandı

Başlatan 333qwerty333, 23 Eylül 2011 - 17:06:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

333qwerty333

Backtrack Linux Turkish Edition, Backtrack 5 R1 Gnome 32 bit tabanlı yerelleştirilmiş bir sürümdür.

Yapılan düzenlemeler ve eklemeler.

Linux Mint Teması ve Araçları eklendi,
    Mintmenü 5.2.2, Mint-X-Theme, Mintinstall (Yazılım Yöneticisi), Mintupdate (Güncelleme Yöneticisi)
    GDM eklendi, ses sorunu düzeltildi,
    Türkçe dil paketleri eklendi,

Eklenen diğer uygulama ve paketler

Libreoffice 3.3.2, Deluge, Brasero, Audacious,
    Firefox 6.0.2 güncellemesi, Chromium (gerekli yama yapıldı), Vlc player (gerekli yama yapıldı)
    Mozilla 6, Xchat, Pidgin, Pinta,
    Gdebi (Debian paketlerini yüklemek için), fileroller (sağ tık çıkart özelliği), Open in Terminal,
    Gparted, Evince Pdf reader, Gnome disk utiliy,
    Compiz (ccsm, simple-ccsm, fusion-icon), Unetbootin (Backtrack versiyonu yerine ppa versiyonu yüklendi)
    Feedigbootle 3.2 (airodump gui)

Kalıp dosyasını buradan indirebilirsiniz.

Kaynak

turgaybuz

Selam, hazır dvd'si varsa nasıl edinecegiz? Dağıtan var mı?

Düzenleme Konu: İmlâya riayet ediniz.

Heisenberg

Ben bunu nasıl daha önce görmedim, yapanın ellerine koluna sağlık.
ALLES WAR DIE SEKTE !

Heisenberg

Ben bu dağıtımı kurdum ancak ya kurarken benden k.adı ve şifre istemedi yahut ben pc başında değildim ben yazmayınca kendi kendine bir şeyler seçti. Kısaca ben bu dağıtımı kurdum ve açılmıyor açılmama sebebi benden k.adı ve şifre istemesi
ben herhangi bir şifre yazmadım nasıl açarım arkadaşlar?
ALLES WAR DIE SEKTE !

ersinkandemir

@Heisenberg, kullanıcı adını "root" şifresini "toor" olarak deneyin.
Where there's a shell, there's a way.

Heisenberg

Alıntı yapılan: Ersin Kandemir - 25 Haziran 2012 - 19:51:15
@Heisenberg, kullanıcı adını "root" şifresini "toor" olarak deneyin.

Ersin bey teşekkürler bende sabahtan beri root/root diye deniyorum eğer olursa bildiririm.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Haziran 2012 - 01:17:58

Tp-Linkl TL-WN822N V1 model usbden çalışan kablosuz adaptörün var, şu an Türkçe backtrackde çalışmıyor; sanırım sürücü sorunu nasıl çözebiliriz acaba? Fakat şöyle bir durum var masa üstü bilgisayarıma yükledim aynı backtrackı orada sorunsuzca çalıştı tp linki gördü ve nete girdim ama burada olmuyor. Tp linkin chipsetinden kaynaklı bir sorun olsa idi masaüstü *bilgisayar de görmezdi. 
ALLES WAR DIE SEKTE !