CD isteği

Başlatan ersans, 19 Ağustos 2008 - 00:38:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

umutubuntu

Tahminimce gelmemesinin en büyük sebebi, yakın zamanda 8.10'a geçiş yapılacağı için olabilir.

eldirr

Ankara Emek'te oturan birisi aramızdan cd isteğinde bulunduysa eğer cdleri gelmiş, insin aşağıdan posta kutusundan alsın :D

ihtiyar said

Alıntı yapılan: eldirr - 18 Eylül 2008 - 00:18:20
Ankara Emek'te oturan birisi aramızdan cd isteğinde bulunduysa eğer cdleri gelmiş, insin aşağıdan posta kutusundan alsın :D

Nasıl ya? Aynı apartmanda oturduğun bir kişi mi istekte bulunmuş? :)

eldirr

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 18 Eylül 2008 - 09:05:32

Yok arkadaşa gelmiştim de, bir baktım posta kutusunda duruyor cdlerin paketi :)

ihtiyar said

Alıntı yapılan: eldirr - 18 Eylül 2008 - 11:57:58
Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 18 Eylül 2008 - 09:05:32

Yok arkadaşa gelmiştim de, bir baktım posta kutusunda duruyor cdlerin paketi :)

:) Yok mu şöyle Demetevler'e uğrayan? Bir de benim posta kutusuna baksanız. :)

techal

bende demetteyim ve siparişimi aldım bugün itibariyle...
20 günde geldi valla... hiçde bi sıkıntısı yok... istediğim gibi aynen...

Gennosuke

Bende Ankara/Demetevler'deyim. Bakalım isteyeli 5-6 gün oluyor. ne zaman gelecek. Gerçi sizin 20 günde geldiyse benimde bir o kadar sürede gelmesi lazım... Site zaten 24 saat içinde değerlendirip gönderiyor... Bizim postacı biraz sıkıntılı bir adam. Ya yanlış yere götürüp atıyor ya da getirmiyor. Zaten CD'ler gelmezse yakacam çırasını, gidip şikayet edeceğim...
Yaklaşmayın!!! Acemi Var!!!

erokay

merhabalar, ben Ubuntu 8.04.1 kurdum geçenlerde, henüz yeni bir Linux kullanıcısıyım ve sürümü internetten iso dosyası olarak indirip CD ye yazdırmıştım, bu CD isteme olayı nedir? nereden istiyorsunuz? orjinal mi oluyor istenenler? birden bire benimde istemek geldi içimden :)
Semer seçilirken eşeğin fikri değil ölçüsü alınır!!!

munirekinci

Alıntı Yapbu CD isteme olayı nedir?
Aşağıdaki adresten CD istiyorsun evine postalıyorlar. Hiçbir ücret talep etmeden.
https://shipit.ubuntu.com

Alıntı Yaporjinal mi oluyor istenenler?
ISO'sunu indirip CD'ye çektiğin ne kadar orjinal ise bu da o kadar orjinal. Tek farkı CD kutusu ve CD yüzü.

Gennosuke

Benim acelem var ve hemen ubuntu kurmak istiyorum diyorsanız internetten indirip cd'ye yazarsınız ya da yok benim bağlantım kotalı indiremem kota derdim var ve de acelem yok diyorsanız cd isteyebilirsiniz. benim bağlantım sınırsız olmasına karşın ben yine de istedim. cd'lerim gelince indirdiklerimi bir başkasına veririm gelenleri de ben kullanırım :D şu gümrük sorunu nedir tam bilmiyorum ama eğer 25 cd isteminde sorun çıkartmıyorlarsa bunlar gelince tekrar isteyip demetevler civarına dağıtabilirim. ama sitenin 4-6 hafta geçmeden yeni cd istemini kabul etmeyeceğini not düşmüşler sanırım...
Yaklaşmayın!!! Acemi Var!!!

erokay

Alıntı yapılan: munirekinci - 27 Eylül 2008 - 15:55:52
Alıntı Yapbu CD isteme olayı nedir?
Aşağıdaki adresten CD istiyorsun evine postalıyorlar. Hiçbir ücret talep etmeden.
https://shipit.ubuntu.com

Alıntı Yaporjinal mi oluyor istenenler?
ISO'sunu indirip CD'ye çektiğin ne kadar orjinal ise bu da o kadar orjinal. Tek farkı CD kutusu ve CD yüzü.

çok teşekkür ederim adres ve bilgiler için, madem bi farkı yok istemeye gerek yok diye düşünüyorum :)
Semer seçilirken eşeğin fikri değil ölçüsü alınır!!!