Forum mesajlarına "Beğen" modu eklenmesi

Başlatan Unity, 09 Ekim 2012 - 15:14:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Unity

Shiftdelete'in forumun da olduğu gibi mesajların sağ altların da "beğen" linki var. (Facebook ile ilgili olmayan "beğen")

Bu forum da da Beğen eklentisinin olmasını talep ediyorum.

Sebebi ise, forum da bir mesajı beğeniyorum fakat mesajı beğendim diye yorum da yazamam saçma ve gereksiz olur.
Bunun yerine "Beğen" linki harika olur diyorum.
Gerisi site yöneticilerine kalmış
İyi günler  :)
Intel i7 2700K 3.50 Ghz x8 | 8 GB 1600 Mhz Bellek | Corsair SSD 120 GB Sata3 | WD 1 TB Caviar Black S3 | Nvidia GTX 560 Ti | 47" LG LEDTV | Logitech Z906 THX

krwlng

Olabilir aslında, ama genellikle sorunların çözümü üzerine gidildiği için beğenilecek şeyler çok fazla olmuyor, yine de düşünülebilir bence.
Aslında benim en çok ihtiyaç duyduğum şey, konunun altındaki hızlı yanıt kısmına "Code" aralığı için bir kısayol konması, hızlı yanıtı çok fazla kullanıyorum ama "Code" etiketini kullanmak için kıvranıyorum her seferinde.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

travego0403

Belki foruma da eklenebilir ama yakın zamanda hayata geçirilecek olan Soru/Cevap sistemi buna yakın bir sistem sunuyor. Siz soruyu veya cevabı beğenirseniz soruya puan, oy veriyorsunuz. Kullanıcıya sadece moral, manevi bir hediye değil ayrıca bu puanlara göre rozet ve yetkiler veriliyor. Yeni sistemimizin de biraz reklamını yapalım. :)
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman

krwlng

@travego0403, sabırsızlıkla bekliyorum yeni hizmeti :D

Ninoslayer

Belki beğenden çok, askubuntu'da ki gibi bu cevap en işe yarar olanı gibi bir ibare konabilir.

heartsmagic

@Unity, forumda pek düşünmüyoruz böyle bir şeyi, söylendiği gibi yeni projemizi hayata geçirdiğimizde daha güzel bir sisteme sahip olacağız. Forum yine forumluğuna devam eder :)

@krwlng, hızlı yanıtta benim de aradığım şey bu özellik aslında. Fakat forumu ne kadar özelleştirirsek bir o kadar zorlaşıyor işler bizim için. Fakat yine de bir bakınmaya çalışırım.

@Ninoslayer, söylediğin şey zaten yeni sistemimizde olacak, daha doğrusu sistem onun üzerine zaten.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

heartsmagic

heartsmagic

Şimdilik bir sıkıntı görünmüyor, boyutu biraz küçük kaldı hızlı cevap bölümünün belki ona da bir el atılabilir.

hasanyılmaz

Hızlı yanıtın yeni özellikleri oldukça kullanışlı olmuş.

• madde1
  • madde2
  • madde3

• nokta1
  • nokta2

krwlng

Benim düşüncem sadece Kod etiketi içindi, bu şekilde kat be kat daha güzel olmuş, ellerinize sağlık.

heartsmagic

Güle güle kullanalım arkadaşlar, yeter ki işimizi görsün. Sonuçta çok da zor bir hadise değildi, istek yapılması bile yeterli oldu.