[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Eylül 2011)

Başlatan sem, 07 Eylül 2011 - 22:28:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Anket] En Güzel Masaüstü Yarışması (Eylül 2011)

cemoli
2 (6.9%)
opusxx
5 (17.2%)
iceboy
2 (6.9%)
apocuk
8 (27.6%)
Felâsife
8 (27.6%)
Sherlock Holmes
12 (41.4%)
Rbbt
8 (27.6%)
Sitem
2 (6.9%)

Toplam Oy Verenler: 29

Oylama kapandı: 11 Eylül 2011 - 22:29:44

sem

Arkadaşlar gecikme için (anketi geç açabildim biraz) kusura bakmayın... Yoğunluk ve sıkışıklıktan oldu maalesef...

Kişi sayısı az olmuş ama masaüstleri de öz olmuş... Çok kaliteli masaüstleri gördüm anketi hazırlarken...

Herkesin 2 oy hakkı olduğunu hatırlatıp, katılan herkese de bol şans diliyorum...

NOT: Ankette kişilerin üzerini tıklayarak masaüstlerine erişebilirsiniz...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

Felâsife

Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

Ubuntgy

Her zaman @felsafia hocamın masaüstüne hayran kalmışımdır ama bu sefer oyum, GTK'dan yana :)
@Sherlock Holmes dedim.

iceboy

I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

sem

Rbbt ve apocuk'a verdim oyları... Hatta bilahare Rbbt'in masaüstünden yapmak lazım, tam zevkime göre olmuş... Yapabilsem ben de öyle bir şey yapardım =)
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

Rbbt

What happens when I become main source of a pain!!!

messah

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

apocuk

Mecburiyet Esaretin Diğer Adıdır.....
http://abdurrahmanakturk.wordpress.com/

sem

Burası dünya?