Unity Yan Paneli Kaldırmak

Başlatan serbayacar, 07 Eylül 2011 - 02:12:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fugue

Alıntı yapılan: decent - 18 Haziran 2012 - 05:29:21
Konu eski, çözüm yeni.
Ayrıntılar için bkz. >> ubuntuvibes

• Unity yan panel yok,
  • HUD yok,
  • Sadece Unity 2D üst paneli var,
  • İstediğiniz dock uygulamasını veya başlatıcı uygulamayı kullanabilirsiniz.*
* Docky, AWN, Cairo-dock, Plank, Cardapio, Classic Menu Indicator, Synapse vs. vs.

Ekran görüntüleri, sanal makinada çalışan Ubuntu 12.10 üzerinde Docky+Cardapio kullanılarak alınmıştır..

@decent teşekkür ederim,
@heartsmagic'in gösterdiği yöntem işime yaradı ama bunu da öğrenmem iyi oldu

Kullanıcı değiştirince yan panel'in geri gelmesi tekrar etmedi bu arada, tek sefere mahsus böyle bir şey oldu.
"The past is a foreign country: they do things differently there"

heartsmagic

Eğer chattr uyguladıysan o dosyaya yazıp çizemez sistemde hiçbir şey zaten.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

fugue

Alıntı yapılan: heartsmagic - 18 Haziran 2012 - 16:26:52
Eğer chattr uyguladıysan o dosyaya yazıp çizemez sistemde hiçbir şey zaten.

Ben iki komutun da aynı olduğunu sandım, siz bunu yazınca fark ettim farklı komutlar olduğunu

Akşam chattr ile dosyayı kitleyeyim, tekrar teşekkürler.

fugue

Chattr ile dosyayı kitledim. Sorunum çözüldü. Tekrar teşekkürler.

Ketboga

söylediğiniz yöntemler ubuntu 15.04 te çalışıyor mu ? yani dünden beri deneyen oldu mu acaba merak ettim benimde bir dönem düşündüğüm bir konuydu ama unity 3d özelliklerini kaybediyoruz sanırım böyle yapınca, birde bu yöntemle başlatıcıyı kaldırdığımızda eskisi gibi program pencereleri unity paneliyle birleşmeye devam ediyor mu ?
Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve İşte krallar böyle doğar... Ve işte Tanrılar böyle doğar.

if

@Ketboga, Unity2D diye bir şey kalmadığı için buradaki yöntemleri deneyemezsiniz.

Ketboga

yani artık bu yöntemler geçersiz teşekkürler @if
Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve İşte krallar böyle doğar... Ve işte Tanrılar böyle doğar.