debootstrap ile debian altından ubuntu kurulumu

Başlatan urqun, 21 Ağustos 2011 - 02:39:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

urqun

merhaba millet ben ubutu kuramıyorum cd hata veriyor sonradan debian altından kurmaya karar verdim internetten debootstrap diye bi prgram buldum ve kurdum fakat ubuntuyu debootstrap ile nasıl kuracağım bilemiyorum yardım ederseniz sevinirim..
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

iceboy

CD ne hatasi veriyor önce onu araştırsak ? Yada eğer en az 2 gb ve üzeri flash belleğiniz varsa direk onla kursanız ?
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

Felâsife

Yanlış anlamayın ama Debootstrap öyle internette bir pro buldum kurdum olmadı vs. denilecek bir uygulama değildir,  ileri düzey dediğimiz bir kurulum çeşitidir, zorlu aşamaları vardır.
O yüzden iceboy'un tavsiyesine kulak vermeniz en iyisidir.

Ama genede arama yaparsanız (benimde anlatığım) anlatımları bulursunuz.

Kolay gelsin.
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

urqun

live cd den açarken pc yi not found diyor konsola geçince hatalar sıralanıyor mesela [dosya adı] not found gibi.. heralde cd yi hızlı çektim ondan ama bilemiyorum tabi
#mineral #rock #deposit #petroleum #oil #radioactive #gis #earth #sources #rawmaterials #maps #field #anticlyne #dome #basin #synclyne #structure #Geology!

heartsmagic

ISO'nun md5 bütünlük denetimini yaptın mı?
Ayrıca, evet hızlı yaktıysan CD'yi sorun yaşayabilirsin. Son olarak da o hataları tam olarak buraya geçebilirsen daha net yorum yaparız.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.