[Cözüldü] Panel Sorunu

Başlatan bigbang, 09 Ağustos 2011 - 09:23:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bigbang

Arkadaşlar günaydın. Sorunum şu: Dün gece yanlışlıkla üst taraftaki panelin sol tarafında duran bazı öğeleri sildim yanlışlıkla panelden. Sistem yöneticisine,uygulamaların olduğu yere gitmemi sağlayan kısımı sildim yanlışlıka. Üç tane yan yanaydı bunlar ve hemen yanında Firefox vardı. Firefox hala duruyor ama diğerlerini geri getiremedim. Forumda da baktım ama ben göremedim galiba. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

ekopc

BayboraKaan

rm -rf .gnome* .gconf*

Bütün ayarlarini sifirlayacaktir.

heartsmagic

@ekopc, masaüstü Unity değil sanırım.
@bigbang, panele sağ tıklayarak ekle dediğinde Ana Menü'yü görüyor musun?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

bigbang

Ekran kartım Unity desteklemediği için Gnome kullanıyorum. Sağ tıkladığımda çıkanlar; add to panel,properties,delete this panel,new panel,help ve about panels.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Ağustos 2011 - 15:06:39

BayboraKaan dediğin gibi yaptım ve düzeldi sorunum. çok teşekkür ederim yardımalrınız için. Bir de ben kurulumu Türkçe yaptım ama çoğu kısım hala ingilizce neden oalbilir bu acaba?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Ağustos 2011 - 15:10:45

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 09 Ağustos 2011 - 12:10:20
rm -rf .gnome* .gconf*

Bütün ayarlarini sifirlayacaktir.
Teşekkür ederim. dediğin şekilde yaptım ve sorunum çözüldü.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Ağustos 2011 - 15:27:43

Tüm bahsettiğim sorunları çözdüm konuyu kapatabilirsiniz arkadaşlar.
İlkokul öğretmenim sen'i cümle içinde kullanmamı istediğinden beri susuyorum, lehçesiz bir dilde.
Bilinmeyen kelimeler listemin en başındasın, taa o günden bugüne...

[Özgür Gümüşsoy // Aşkın Oyun Hamurunda Kullanılmayacaklar Listesi]

BayboraKaan

Konu cözüldügü zaman basligi [Cözüldü] diye etiketlersen bizde biliriz ve konuyu kilitleriz. Bu seferlik ben yaptim bir dahakine dikkat edersin ;)