SSH Tuneli Olmaksizin Foruma Erisemiyorum

Başlatan cagriemer, 03 Ağustos 2011 - 13:54:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cagriemer

Merhaba,

Bugun sabahtan beri foruma erisme sorunlari yasiyorum. Ev ve ofisteki bilgisayarlarin ikisinden de uzaktaki bir servera ssh tuneli yapip, yereldeki bilgisayarimda socks proxy ayarlamadan acamiyorum forumu. Baska bir siteyle ilgili problem yok. mtr ciktilarini ekran goruntusu olarak ekliyorum. Sagdaki uzaktaki server, soldaki yereldeki bilgisayarim. Sagdaki ciktida goreceksiniz 12 numarada radore'ye ait olan server'a yerelimden giden butun paketler kayboluyor. Sorun ne olabilir acaba?

heartsmagic

http://twitter.com/#!/ubuntutr
:)

Kısacası sunucu ile ilgili meseleler ne yazık ki, elimizden DNS'lerin tam anlamıyla güncellenmesini beklemekten başka bir şey gelmiyor. Twitter'da bahsedilen IP adresleri ile hosts dosyasına işlersen bizim adresleri tünellemeye gerek kalmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

cagriemer

Alıntı yapılan: heartsmagic - 03 Ağustos 2011 - 14:53:06
http://twitter.com/#!/ubuntutr
:)

Kısacası sunucu ile ilgili meseleler ne yazık ki, elimizden DNS'lerin tam anlamıyla güncellenmesini beklemekten başka bir şey gelmiyor. Twitter'da bahsedilen IP adresleri ile hosts dosyasına işlersen bizim adresleri tünellemeye gerek kalmaz.

Cok tesekkurler. Twitter hesabini bilmedigimden, aradigim tam olarak, "sunucunun DNS kayitlarinin guncellenmesini bekliyoruz" diyecek birisiydi :)

heartsmagic

Acil bir taşınma işiymiş ne yazık ki, pek planlı olmadı. Bizim de yapabileceğimiz çok bir şey yok şu an, yapabileceklerimizi yapıp DSN'lerin güncellenmesini bekleyeceğiz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.