Sürekli Sistem Kitlenmesi

Başlatan ercanizzet, 02 Ağustos 2011 - 17:08:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercanizzet

Arkadaşlan Laptop'umda Ubuntu 9.04 kuru idi ve uzuzn zamandır sorunsuz kullanıyorudum. ' gün önce Update manager da 9.10 'a update görünce update ettim. O günden sonra 9.10 sürümünü her açtığımda sistem kitleniyor bir kaç dakika içinde hatta bazen password ekranındayken daha sisteme girmeden kitleniyor. Sebebini bilen veya daha önce aynı sorunu yaşamış ve çözmüş arkadaşlar var ise yazarlarsa sevinirim.

qolt45

Belki de surumden kaynaklı bilgisayar donanınımızın biriyle alakalı bir uyusmazlık olabilir.Bende de ona benzer sorun vardı 10.10 kullanıyordum.Sistem guncellemesi ile kurtuldum o sorundan.

Bana sorarsanız 9.10 yerine 10.04 surumune temiz bir kurulum yapmanız daha iyi olabilir

heartsmagic

9.04 değil, 9.10 bile çok gerilerde kaldı. Eğer imkânın varsa yeni sürümü indirip dene. Eğer bu şekilde kullanmam lazım diyorsan sorunu irdelememiz çok güç olur. İlk olarak şuradan başlayabilirsin, yükseltme sorunsuz bir şekilde tamamlandı mı?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ercanizzet

Alıntı yapılan: qolt45 - 02 Ağustos 2011 - 18:19:01
Belki de surumden kaynaklı bilgisayar donanınımızın biriyle alakalı bir uyusmazlık olabilir.Bende de ona benzer sorun vardı 10.10 kullanıyordum.Sistem guncellemesi ile kurtuldum o sorundan.

Bana sorarsanız 9.10 yerine 10.04 surumune temiz bir kurulum yapmanız daha iyi olabilir

Cevap veren arkadaslara tesekkur ederim versiyonu yukseltmeyi deneyecim.