Google+'da Unity & Gnome3 Arama Sonuçları :)

Başlatan özgürubuntu, 02 Ağustos 2011 - 16:31:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Google Plus'ta linux kullanıcılarının paylaştığı bir resim.. :)

Alıntı Yap"Unity vs Gnome 3" from Google POV. On a side note these results aren't far from truth.

heartsmagic

Dünyada "Windows Linux'tan daha iyidir" diyen zilyon tane kullanıcı vardır sanırım. Kim nerede mutluysa orada kalsın bence. Unity kendisine "az" da olsa bir kitle edinmiş durumda, beğenmeyenler zaten tercihlerini başka yerlerden yana kullanabiliyorlar. Bunları da sonuçtan ziyade alıntı içinde aktarılan yargı dolu ifade için söylüyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Ubuntgy

Alıntı yapılan: heartsmagic - 03 Ağustos 2011 - 14:11:50
Dünyada "Windows Linux'tan daha iyidir" diyen zilyon tane kullanıcı vardır sanırım. Kim nerede mutluysa orada kalsın bence. Unity kendisine "az" da olsa bir kitle edinmiş durumda, beğenmeyenler zaten tercihlerini başka yerlerden yana kullanabiliyorlar. Bunları da sonuçtan ziyade alıntı içinde aktarılan yargı dolu ifade için söylüyorum.

Yaklaşık bir yıldır Ubuntu-tr'nin aktif üyesiyim ve daha önceleri de sizi takip ediyordum. Unity konusunda yaklaşımınızı beğeniyorum. Aslında Unity'i seviyorum. Konu net, insanlar beğenir ya da beğenmez. Ubuntu markalaşmak, açık kaynak kodu ticari hedeflerle beslemek ve biraz da marjinal olsa bir takım değişikliklerle kendini özgünleştirmek istiyor.

Takdir ediyorum sizi.

heartsmagic

Alıntı yapılan: Ubuntgy - 14 Ağustos 2011 - 02:22:22
Ubuntu markalaşmak, açık kaynak kodu ticari hedeflerle beslemek ve biraz da marjinal olsa bir takım değişikliklerle kendini özgünleştirmek istiyor.

.. ve böylece ses getiriyor. İhtiyacımız olan şey kısacası. Biraz da geleceğe yatırım yapması var ki, o da en azından "ileride öksüz kalır mıyız" sorusunu kafamızdan silip atıyor.

Takdir meselesi için teşekkürler, fakat bunlar kişisel düşüncelerden ibaret aslında :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.